Футбольна Берегівщина: огляд ігор І та ІІ турів Зимового кубка

21.02.2021 - 10:39

Минулого тижня стартували ігри Зимового кубка Берегівського району з футболу. Правда ігри проходили тільки в зоні «В». Тоді нагадуємо «Запсонь» та «Берегвідейк» розписали мирову нічию, а «Вари» перемогли «Кідьош» 3:1.

152086342_3668839959901336_7672715310213281136_o

І тур

Зона А

ФК «Королево» – ФК «Перехрестя» – 2:2

Ці колективи не зустрічалися між собою вже кілька років. «Перехрестя» виступало в Берегівському районі, а багате на славну футбольну історію Королево тільки починає відроджувати футбол у селищі. Початок гри був за футболістами з Перехрестя. Вони взяли гру в свою ініціативу. Але згодом ініціатива на полі перейшли до команди з Королева і до перерви вони повели у рахунку.

Початок другого тайму краще виглядали королівські футболісти. Але груба гра їх футболіста і заслужена червона картка вплинула на перебіг подій на полі і футболісти з Перехрестя цим сповна скористалися. Уже за кілька хвилин могли скоротити рахунок, але пробиття пенальті видалося не вдалим. Згодом усе ж таки скоротити рахунок у матчі їм вдалося. А за кілька хвилин до фінального свистка зрівняли рахунок. Бойова нічия 2:2.

ФК «JJ-Club» (Виноградів) – ФК «Виноградів» – 4:1

ФК «JJ-Club» (Виноградів) кілька років назад демонстрував видовищну гру на зимовій першості області. Очікувалося продовження їх виступів і чемпіонаті. Але з різних причин команда припинила свої виступи. ФК «Виноградів» створена перед самим початком нинішнього турніру. Це і сказалося на грі та її результаті. ФК «JJ-Club» закономірно переміг 4:1. Але треба віддати належне і їх суперникам, які протягом всієї гри намагались змінити хід подій на футбольному полі і давали справжній опір супернику.

ФК «Кідьош» – ФК «Запсонь» – 2:2

Добре знайомі суперники продемонстрували бійцівський характер. Протягом всієї гри, намагаючись досягнути позитивного результату для себе, команди боролись за кожний клаптик поля. Як результат, нічия 2:2.

ФК «Бактянець» (Геча) – ФК «Берегвідейк» – 0:0

Ця гра справила гарне враження. Суперники, гідні один одного, не зважаючи на напруженість гри показали видовищний футбол. Футбол, який хочуть бачити вболівальники. Як одна, так інша команда створили багато гольових моментів. Але забити не змогли. Варто віддати увагу бездоганній грі кіперів Ігорю Черленяку та Іштвану Бейрешу. Як результат безгольова нічия 0:0.

1. ФК «Вари» 1 1 0 0 4-1 3
2. ФК «Запсонь» 2 0 2 0 3-3 2
3. ФК «Берегвідейк» 2 0 2 0 1-1 2
4. ФК «Бактянець» (Геча) 1 0 1 0 0-0 1
 5. ФК «Кідьош» 2 0 1 1 3-7 1

Команди зони А сьогодні відпочивають. А в зоні В пройдуть ігри 3 туру, у якому зустрінуться ФК «Вари» – ФК «Запсонь» та ФК «Бактянець» – ФК «Кідьош».