Чемпіонат області. Вища ліга. 5 тур. Огляд матчів

IMG_9941

ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:3

Голи: Михайло Чедрик, 2, 75; Яромир Лобода, 21.

Попередження: Михайло Трухан, 10; Микола Джанда, 47; Мирослав Скрип, 70 – Олексій Остафійчук, 46; Михайло Реплюк, 75.

Виноградівці за рахунок досвідчених і випробуваних виконавців здобули впевнену перемогу на виїзді. А швидкий гол тільки цьому посприяв.

ФК «Бужора» (Іршава) – СК «Карпати» (Рахів) – 4:0

Голи: Іван Качур, 8, 15; Сергій Яцкулинець, 65; Іван, 90.

Попередження: Володимир Староста, 71; Іван Бандурович, 85Павло Попович, 59; Богдан Тимочук, 79.

Вилучення: Богдан Тимочук, 88 (друге попередження).

Господарям добре вдався перший тайм, вони забили два швидкі м’ячі. Притому на 5 хв. Мирослав Мудра не реалізував пенальті.

У другому таймі рахівці непогано відіграли перші хвилин 15–20, та пізніше пропустили знову двічі. Закономірний виграш «Бужори».

ФК «Поляна» – ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – 6:2

Голи: Руслан Соскида, 5, 65, 75; Володимир Варваринець, 58; Едуард Мельник, 70; Богдан Павлич, 89 – Юрій Сінкін, 14; Андрій Мерцин, 44.

Попередження: Ярослав Томашевський, 40; Андрій Мерцин, 76.

Обидві команди створили чимало моментів для взяття воріт. Та в цілому господарі грали краще й відповідно частіше за суперника, котрий грав від оборони, реалізовувала атакувальні загрози.

ФК «Вільхівці» – ФК «Хуст» – 1:2

Голи: Олександр Грицькевич, 3; Володимир Товт, 40 (автогол) – Владислав Іванов, 68.

Попередження: В’ячеслав Пінковський, 48 («Вільхівці»).

Матч відбувся в Буштині на поганому полі. Господарі забили швидкий гол, але в цілому тайм видався рівним. Десь лише в атаці хустяни діяли швидше. Під завісу першої «сорокап’ятихвилинки» захисник «Вільхівців» невдало вибив м’яч, що призвело до автогола. При подачі штрафного команда з Тячівщини забила ще раз у чужі ворота, однак притому Олександр Грицькевич порушив правила. Отож взяття арбітр не зафіксував. Це викликало обурення місцевих уболівальників, і на перерву суддівській бригаді важко було зійти з поля.

У другому таймі «Хуст» знову забив і повів у рахунку. «Вільхівці» всіма силами кинулися вперед. Господарі прагнули врятувати матч, та суперник цього не дозволив.

Тур вийшов паритетним і безкомпромісним: дві перемоги на рахунку господарів, а дві – у гостей. Результативність – висока (у середньому 4,5 гола за гру). Дещо несподівано, але цілком закономірно з погляду продемонстрованої гри чемпіонатську гонку очолив «Хуст». Утримався в трійці після поразки й ФК «Ф.Медвідя-Бобовище».