Чемпіонат області. Вища ліга. 4 тур. Огляд матчів

Оце так результати!.

IMG_8939

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Вільхівці» – 0:0

Попередження: Олександр, Грицькевич, 67; В’ячеслав Пінковський, 73; Роберт Товт, 85; Іван Скунзяк, 88.

«Старі давні знайомі» зійшлися в очному протистоянні. Команди продемонстрували відритий класний футбол. Виноградівці грали першим номером. Створили чимало моментів. М’яч влучав і в поперечину, і в бокову стійку – без взяття воріт.

«Вільхівці» зробили висновки з попереднього матчу й цього разу тактично грамотно зіграли в захисті. Могли й самі забивати. Та в підсумку 0:0.

ФК «Хуст» – ФК «Поляна» – 3:1

Голи: Михайло Фляшко, 71, 85; Юрій Галай¸75 – Руслан Соскида, 12.

Попередження: Вадим Веселовський, 44; Віталій Кузнецов, 67; Михайло Алексик, 78; Владислав Хайнас, 87 – Михайло Власик, 41.

Команди відіграли два різні тайми. У першому домінували полянці, мали хороші моменти, однак скористалися ними тільки одного разу.

Після перерви хустяни заграли швидше, зрівняли рахунок. Гості дещо фізично «підсіли», а господарі, ефективно ввівши «свіжі сили», сповна реалізували створені нагоди.

ФК «Ф. Медвідя-Бобовище» (Н. Давидково) – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:0

Голи: Василь Ковтун, 78.

Попередження: Михайло Калій, 15; Борис Штефан, 26 – Іван Качур, 25.

Цікава гра, у якій долю матчу вирішив «стандарт». Іршавці до перерви діяли краще, однак скористатися цим не змогли. Після перерви господарі вирівняли гру. Гості хоч і мали моменти, та знову ж: підвела реалізація, а зроблені заміни ефективністю не відзначилися. А ось своїм шансом сповна скористався Василь Ковтун. Він майстерно виконав штрафний і став героєм матчу, знявши павутину з воріт суперника.

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Середнє» – 3:1

Голи: Юрій Шемота, 34; 64; Юрій Шіман, 74+ – Тиберій Габовда, 23.

Попередження: Владислав Чундак, 67; Іван Федик, 83 – Василь Роботишин, 58; Іван Ковач, 63.

Спочатку краще діяли гості. Їм давалася комбінаційна гра. І в середині тайму в результаті класичної атаки вдалося забити м’яч. Після цього рахівці перехопили ініціативу й зуміли встановити паритет – 1:1. Цей рахунок цілком відображає співвідношення сил на полі до перерви.

У другому таймі в результаті поперечного пасу помилися гості, чим і скористалися «Карпати». Вихід сам-на-сам і – 2:1. Далі господарі організували ще одну атаку. М’яч влучив у лікоть захисника, пенальті – 3:1.

Слід віддати належне середнянцям. Вони не «посипалися». Навпаки. Створили пригорщу моментів, намагалися врятувати поєдинок. Та з реалізацією не склалося…

Результативність туру порівняно невисока – 2, 25 гола за гру. Підсумки матчів 4 туру засвідчили: якщо так далі піде, то ми чи не щотуру матимемо зміни в трійці лідерів. Хто міг би подумати, що футболісти з Бобовища й Н.Давидкова, розгромно програвши в Кубку області, тепер очолять турнірну таблицю? А те, що в трійці лідерів немає поки іршавців і вільхівців?! Тимчасово? Схоже, нас очікує цікавий «коронавірусний» чемпіонат.