КУБОК УКРАЇНИ. «Говерла» зазнає фіаско на останніх секундах

22.08.2015 - 22:31

Сьогодні, 22 серпня, ужгородська «Говерла» на стадії 1/16 Кубка України зустрічалася з харківським «Геліосом».

Gelios-02

Ця стадія передбачає тільки один поєдинок, і «ведмедям», як учасникам Ліги-Парі Матч, випало його проводити у гостях. На момент поєдинку суперники ужгородців перебували на другій сходинці у Першій лізі. Важливий момент: з командою до Харкова не поїхав Грозний, а замінював його Величко.

Активніше розпочали гру господарі, але небезпеку біля воріт Рудька створити не вдалося. «Говерла» відповідала злагодженою грою у захисті. На 16 хв. Кузик робив гострий простріл, і якби Комарницький у підкаті не перевів м’яч на кутовий, цілком можливо, що рахунок став би 0:1. Через п’ять хвилин у гравця «Геліоса» вдався хороший дальній удар, але Панасенку не вистачило точності. А в середині тайму господарі змарнували стовідсотковий момент: Панасенко вивів Кравченка один на один з Рудьком, харків’янин пробив низом, а кіпер закарпатців у останній момент парирував удар ногою. Не встигли гості відійти, як за хвилину Кутас якимось дивом врятував свою команду: після подачі зі стандарту Рудько здійснив невдалий вихід, і Чередніченко пробивав у пусті ворота, та захисник в останній момент зміг перевести на кутовий. Господарі не збавляли темп, і «Говерла» грала на відбій. Закарпатців рятував кіпер: після удару в ближній кут воріт від Луценка, Рудько відбив. Під кінець тайму ужгородці могли відзначитися: Кузик з правого флангу подав на Гемегу, але сильний удар у Віталія не вдався, і Зарубін заволодів м’ячем.

Після нульової першої половини гри нічого особливого у грі «Говерли» на старті другого тайму не змінилося. Перший момент був створений біля наших воріт: Кравченко здійснив вояж по лівому фланзі і прострілив на Субочева, але замкнути передачу партнера харків’янину не вдалося. Згодом команди обмінялися небезпечними моментами: у «Говерли» пробивав Хльобас, а у «Геліоса» – Задоя, в обидвох епізодах вдало в гру вступили воротарі.

На 61 хв. Кузик наважився на дальній удар, проте кіпер господарів цей м’яч відбив з-під перекладини. Через кілька миттєвостей знову наші футболісти могли відзначитися, але небезпечний простріл Хльобасу замкнути не вдалося.

Кінцівку ж матчу «Говерла» взяла під свій контроль. Ужгородці продовжували робити простріли в карний майданчик, але, як і раніше, зробити атаку гольовою не вдавалося. На 83 хв. Сергійчук віддав на Кузика, Орест небезпечно пробив, але Зарубін з цим ударом впорався. Спливали останні хвилини, з якими у закарпатців у останній час проблеми, і уже на останній компенсованій хвилині «ведмеді» пропустили: Субочев подав зі штрафного і Чередніченко вміло переграв Рудька, і на табло 1:0.

Несамовита радість харківських вболівальників, а також гравців, і такий прикрий виліт нашої команди з ранньої стадії Кубка України…