ФОТО. У Берегові Україна перемогла Угорщину

12.08.2015 - 21:44

11 серпня на берегівському стадіоні «Дружба» відбувся перший товариський матч між збірними дівчат України та Угорщини. Нагадаємо, що наша команда проводить навчально-тренувальний збір на Закарпатті із 7 по 14 серпня.

Перед грою зустрілися керівники угорської делегації, національної збірної України та представники Федерації футболу Закарпаття. Зокрема область на цій зустрічі представили заступник голови ФФЗ Віктор Наскалов та голова Берегівської районної федерації футболу Олександр Чегіль.

У привітальному слові делегат ФФУ Віктор Борисович Наскалов зазначив, що проведення таких матчів у нашому краї не тільки дає поштовх у розвитку дитячо-юнацького й жіночого футболу України загалом та Закарпаття, а й сприяє дружнім відносинам сусідніх країн.

– Приємно, що саме нашу область обрали для проведення навчально-тренувального збору збірної України, тож інфраструктура Срібної землі ще раз підтверджує свій клас. Щороку ми намагаємося вдосконалювати найстарші стадіони та будувати нові. Сподіваємось, уже в майбутньому футбольні поля Закарпаття прийматимуть у міжсезоння на НТЗ ще більше українських клубів, а також із інших країн.

Хотілося б також зазначити, що перший матч між збірними України та Угорщини відбувся саме на Закарпатті в квітні 1992-го на стадіоні «Авангард». Матч закінчився 3:1 на користь угорців, а єдиний гол у ворота суперників забив закарпатець Іван Гецко.

Сьогодні вперше за часів Незалежності нашої країни відбуватиметься товариський матч збірних дівчат України та Угорщини. Цей поєдинок заплановано в рамках підготовки до кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2016 року з футболу серед дівчат віком до 19 років, який відбудеться у вересні в Австрії. Бажаємо обом командам побільше тренувальних голів.

Далі під час неформального засідання сторони обговорили низку питань щодо організації матчів, а також подальшої тісної співпраці між федераціями сусідніх країн із розвитку дитячо-юнацького й жіночого футболу та обміну досвідом.

Після цього відбувся перший поєдинок, який викликав неабиякий ажіотаж серед юнацької аудиторії Берегівщини. Із перших хвилин гри наші дівчата пішли вперед, намагаючись на початку поєдинку заволодіти ініціативою. Але це особливих дивідендів їм не принесло. Усі атаки завершувалися на підступах до штрафного майданчика. Після десяти хвилин ігрову ініціативу перехопили дівчата з Угорщини, які протягом першого тайму володіли ініціативою, створюючи небезпечні моменти біля воріт збірної України. Гості мали декілька нагод відкрити рахунок, але на висоті виявилася наша воротар Кислова. Вона діяла відмінно, грамотно вибирала позицію й не давала м’ячу перетнути лінію власних воріт. На 22-ій хвилині центральний захисник українок порушила правили у власному карному майданчику. Арбітр призначив вільний удар, який чудово виконала Петра Кос. До перерви більше можливостей розписатися у воротах суперника мали футболістки саме сусідньої нам країни.

Під час перерви команди зробили декілька замін. Більш удалими вони були в української збірної, яка заволоділа повною ігровою й територіальною ініціативами. Тож наші дівчата почали створювати небезпечні моменти. До середини другого тайму українки змарнували кілька стовідсоткових нагод зрівняти рахунок. Гравці угорської збірної фізично підсіли й не витримували темп, нав’язаний суперницями. Але круглий не йшов у ворота гостей. На 77-ій хвилині після флангового проходу правим краєм після подачі в карний майданчик Будаєва сильно головою пробила по воротах візаві й зрівняла рахунок. Наші дівчата на цьому не зупинились, і на 81-й хв. Гол-красень забила Роксолана Кравчук: прийнявши м’яч на себе поблизу лінії карного майданчика та скинувши під удар, сильно пробила у верхній правий кут воріт. До завершення гри українки продовжували володіти ініціативою, але збільшити рахунок не вдалося. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу українок із рахунком 2:1.

Збірна України WU-19 – Збірна Угорщини WU-19 – 2:1 (0:1)

Берегово, стадіон «Дружба», температура + 37.

Голи: Будаєва (77 хв.), Кравчук (81 хв.) – Мадяріч (22 хв.).

Україна WU-19: Кислова (Діхтяр), Кравчук (Назаренко 90+1 хв.), Левицька, Матвіїшин, Петрик, Будаєва, Полюхович (команда, 46), Головач, Мохнач, Шевчук, (Лимар 46 хв.), Ковтун (Худа 60 хв.)

Угорщина WU-19: Мейсар, Чані (Торок 65), Турані, Неймет, Неймет (Золтан 85 хв.), Соконі (Кун 65 хв.), Грубер, Кочан, Мадяріч, Сабов, Кош (Шуле 65 хв.).

Наступний матч між збірними України та Угорщини відбудеться 13 серпня на стадіоні «Дружба» в Берегові о 12.00 за к.ч.