VI турнір на честь Андрія Гаваші: третій ігровий день U-17

В очікуванні перенесених матчів у групі А і з переможцями в решті.

DSC_0605

Група А

СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – 5:0

м. Ужгород, стадіон «Спартак»

Голи: Кіріл Сигеєв, 21; Нікіта Сиров, 33; Євгеній Лещинський, 40, 65; Владислав Яременко, 47.

СДЮСШОРівці старалася грати у швидкий футбол, тримали м’яч, але все виходило тільки до штрафної площі суперника. А «Шахтар» зіграв у свій звичний агресивно-атакувальний футбол і переміг на класі.

ФА Йожефа Божика «Спартакус» (Ніредьгаза) – ФК «Арсенал» (Київ) – 0:1

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (2 поле)

Голи: Артем Бєляков, 46.

Швидкісна й рівна гра двох достойних один одного суперників із повною самовіддачею футболістів. Щоправда, до перерви частіше ворота арсеналівців турбували угорці. А ось на початку другого тайму після подачі кутового в потрібному місці в потрібний час опинився Артем Бєляков і прямо по центру на підступах до штрафної влучно пробив. Після цього кияни діяли ще впевненіше. Утім, і угорці гостро відповідали, намагалися врятувати гру. Зокрема, на останніх хвилинах. Та «Арсенал» зіграв тактично грамотно, у захисті уважно й здобув три очки.

Група В

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Варда» (Кішварда) – 8:1

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст»

Голи: Євген Опанасенко, 27, 33; Назар Волошин, 43, 53; Кіріл Попов, 47, 75; Олександр Євтушенко, 79; Арсен Слободян, 80 – Кевін Ньєкі, 2.

Цей матч учергове підтвердив, що фізичні кондиції відіграють у грі вагому роль. Якщо «Варда» у першій зустрічі з ДЮСШ-15 мала сили, то тепер їх вистачило на 15 хв. І вже на початку зустрічі угорці організували хорошу атаку. Забивати могли 3-4 футболісти, але вдалося тільки Кевіну Ньєкі. Це окрилило кішвардців, та забракло тих же фізичних кондицій (хоч у складі закордонної команди було пів команди закарпатців, котрі показали себе справжніми бійцями). Із урахуванням же вищеназваного аспекту динамівці виглядали потужно, згодом перехопили ініціативу й забили два голи, скориставшись верховими передачами в штрафну. А в другому таймі на полі була тільки одна команда. До того ж на 42 хв. в угорців за друге попередження був вилучений Євген Худан.

ДЮСШ-15 (Київ) – УФК «Дніпро» (Дніпро) – 1:2

м. Ужгород, стадіон «Авангард» (3 поле)

Голи: Дмитро Березка, 39 – Іван Желєзняк, 1; Василь Хоменко, 79.

Коректна гра (без попереджень і вилучень), доволі рівна, швидкісна, безкомпромісна, тактично грамотна, із високим морально-вольовим духом обох суперників. На самому початку рахунок відкрили дніпровці. До перерви кияни встигли відігратися. За характером другий тайм мало чим відрізнявся від першого. Перемогу ж зуміло вирвати «Дніпро», реалізувавши незадовго до фінального свистка штрафний.

Група С

МФА «Мункач» (Мукачево) – ФК «Оболонь» (Київ) – 2:0

смт Середнє, селищний стадіон

Голи: Ярослав Рубан, +75; Василь Суботенко, 78.

Левову частку команди грали нарівні, а ось кінцівка була за мукачівцями. Спочатку за гру рукою суперника в МФА Ярослав Рубан реалізувала пенальті. Відтак другий м’яч було забито в результаті виграшу Василем Суботенком верхового суперництва й, зрештою, точного удару ногою.

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – «ОК ім. Піддубного» (Київ) – 0:8

Голи: Антон Богдан, +5; 20, 22; Володимир Кравчук, 52; Владислав Коваль, 54; Антон Шут, 57; Іван Бойко, 62; Артем Ткачук, 65.

У цьому матчі не було попереджень і вилучень та відчувалася різниця в класі команд. Кияни забили швидкий гол, стали почуватися впевненіше, а до перерви відзначилися ще двічі. Показовий факт: у другому таймі «ОК ім. Піддубного» забив 5 голів, і всі – гравцями, котрі вийшли на заміну.

Завдяки перемогам «Шахтар» і «Дніпро» стали переможцями груп, а мукачівці зуміли вийти на друге місце. А ось у групі А все вирішать перенесені на завтра ігри.

Володимир ТАРАСЮК, Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ,
Анастасія ПЕНЗОВА, ФФЗ; Роман СЕНИШИН

3 відповіді до “VI турнір на честь Андрія Гаваші: третій ігровий день U-17”

1. Ярослав :

Здравствуйте , у вас ошибка в игре УФК Днепр – ДЮСШ 15 , второй гол забил 28 номер Ярослав кисиль, а не Василь Хоменко

2. Коннор :

Ошибка в написании фамилии. Гол за УФК забил не Хоменко, а Ярослав Кисель

3. Артем :

У вас ошибка в написании фамилии в матче УФК Днепр – ДЮСШ 15 , последний гол забил со штрафного Ярослав кисиль 28 номер, исправьте пожалуйста