Зимова першість Закарпаття: огляд матчів 4 туру (перший день)

02.03.2019 - 18:52

Сьогодні в Середньому зіграно поєдинки в групі В. Вони завершилися розгромами й загалом дещо несподіваними результатами.

DSC_1624

ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Ракошино» – 1:8

Голи: Павло Волонтир, 69Артем Баятян, 10, 19, 32, 51; Василь Петровцій, 62; Василь Чубірко, 74; Олександр Лазар, 80, 86.

Попередження: Ярослав Король, 75.

Несподіванка в цьому загалом коректному матчі все ж сталася. Ні, те, що до зустрічі ракошинці були фаворитами – сумнівів не викликало. Особливо з огляду на результат поєдинку команди з Мукачівщини з «Фаворитом» (10:1) у попередньому турі. Питання не в перемозі, а у виграші з надзвичайно розгромним рахунком. Якось уже занадто не йшла гра в «Невицького замку». І хоч він один момент реалізував, проте тотальна перевага підопічних Івана Фізера вже занадто проглядалася. Ще в першому таймі хет-трик Артема Баятяна забезпечив комфортну перевагу майбутньому тріумфатору. Після перерви вона ще більше зросла. Притому Баятян довів лік голам до покера плюс у ракошинців ефективно спрацювали дві заміни.

ФК «Н.Коропець» – ФК «Бобовище» – 0:3

Голи: Андрій Русин, 36, 62; Володимир Варваринець, 37.

Попередження: Євген Коструб, – Генріх Мкртчян, 14; Василь Маринець, 38; Михайло Трухан, 42; Василь Монда, 65.

Теж дещо несподіваний результат (у плані не перемоги, а її рахунку). Особливо з огляду на те, що нижньокоропецькі футболісти із самого старту Зимової першості набрали темпу й продовжували йти з переможним настроєм, тоді як очки «Бобовищу» давалися дещо важче. Утім, у лідера групи були серйозні проблеми зі складом. Отож на заваді срібному призерові минулорічної першості в Західній зоні «Н.Коропець» не став. Також слід додати, що бобовищанці й торік здолали свого нинішнього суперника в першості: 0:0 і 0:3.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Фаворит» (Шишлівці) – 13:0

Голи: Ігор Сугоняк, 2, 63; Михайло Данекулинець, 13, 21; Ярослав Костик, 33; Олександр, Якимець, 40; Артем Слободін, 44, 51, 60; Едуард Медвідь, 53; Олександр Гряділь, 74, 78, 82.

Попередження: Віктор Готра, 20; Сергій Тучак, 48 – Олександр Гряділь, 8; Олександр Якимець, 27.

І ще один поєдинок, де здивувала не стільки перемога, скільки її «величина». Ще до перерви було 6:0 на користь «Сокола». У другому таймі він «літав» в атаці з не меншим завзяттям і буквально зім’яв суперника. Принагідно залишив високі шанси на вихід А ось «Фаворитові», на жаль, ніяк не вдається бодай трохи покращити гру в захисті…

Що ж, перемоги в групі В виявилися з дещо несподіваними рахунками. Цікаво, чи завтра цю тенденцію продовжать інші команди…