Зимова першість Закарпаття: огляд матчів 3 туру (другий ігровий день)

Цього разу з нічиєю й двома великими перемогами.

52753360_2377509062482864_1032296905717055488_o

Група В

ФК «Н.Коропець» – ФК «ОК ДЮСШ Невицький замок» (Невицьке) – 3:2

Голи: Віталій Кравчак, 63; Генріх Мкртчян, 66; Фенчак Іван, 78 – Максим Климпуш, 23; Павло Волонтир, 85.

Попередження: Артур Маринець, 54; Генріх Мкртчян, 59; Олександр Герцуський, 59 – Антал Юрій, 59; Олександр Курта, 59.

Вилучення: Маккама Кінслі, 65 (позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).

У матчі вистачало певного шалу та ігрової інтриги. «Н.Коропець» підтвердив статус фаворита зустрічі, хоч перемога команді з Мукачівщини далася нелегко. Більше того, після першого тайму представник Ужгородщини вигравав 1:0. Утім, після перерви все склалося не за сценарієм «Невицького замку». На 59 хв. невелика сутичка між гравцями призвела до серії жовтих карток, після чого рахунок став 1:1. А на 65 хв. номінальні гості залишилися в меншості, чим невдовзі й скористався суперник.

ФК «Фаворит» (Шишлівці) – ФК «Ракошино» – 1:10

Голи: Віктор Готра, 18 – Дмитро Яцина, 20, 80; Вадим Курта, 29, 42; Євген Обдирко, 34, 43; Олександр Лазар, 60; Станіслав Кохан, 64, 84; Олександр Микита, 66.

Попередження: Михайло Куцкір, 75 («Ракошино»).

Результат говорить сам за себе, хоч «Фаворит» і першим відкрив рахунок. Уже в першому таймі ракошинці перевиконали завдання, забивши 5 голів. Притому на 35 хв. Юрій Сінкін не реалізував пенальті. Після перерви команда з Мукачівщини атакувального темпу не збавляла.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Бобовище» – 1:1

Голи: Девід Ніцкулич, 58Роланд Шольц, 87.

Попередження: Роман Дем’ян, 43; Василь Штулер, 51; Юрій Микульця, 70 («Сокіл»).

Основні події в матчі розгорнулися після перерви. У «Сокола», який добре розпочав другий тайм, спрацювала заміна, і кінчешці повели. Утім, наприкінці зустрічі бобовищанці зуміли відігратися й навіть мали шанси забити ще, та все ж у поєдинку було зафіксовано нічию.

Група С

ФК «Заріччя» – ФК «Карпати» (Дубове) – 2:0

Голи: Юрій Булеза, 28; Олександр Міклош, 42.

Попередження: Василь Шерегій, 32; Ярослав Горзов, 43; Юрій Булеза, 83; Віктор Зан, 84 – Ян Змикало, 34; Іван Кушнір, 63; Мирослав Фреган, 75; Василь Томишинець, 90+1.

Те, що група С, мабуть, найважча, засвідчила й ця гра. «Заріччя», яке непогано проявило себе в Зимовій першості, цього разу змогло виграти в чемпіона Східної зони першої ліги. Матч видався непростим, було багато попереджень, та влучні удари до перерви принесли перемогу команді з Іршавщини.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:2

Голи: Артур Вайда, 8; Михайло Чедрик, 28.

Попередження: Роман Петричко, 34.

Виноградівці продовжують нарощувати футбольні м’язи, цього разу здолавши рахівців. Прогнозовано перевага була на боці чемпіона області, а досягти бажаного підопічні Валентина Слюсаря змогли двічі ще в першому таймі. Притому в захисті відіграли на «0».

ФК «В.Копаня» – ФК «Вільхівці» 1:5.

Голи: Михайло Свищо, 37+ – Євгеній Лукіяник, 3; Мирослав Мудра, 39, 89; Юрій Мушка, 63; Іван Куцин, 78.

Попередження: Юрій Єжов, 49 – Віталій Гринишин, 77.

На «Вільхівці» великокопанців не вистачило. Представник Тячівщини зіграв упевнено, атакувально, про що й засвідчив рахунок. Щоправда, у першому таймі 1:2 для колективу з Виноградівщини ще були обнадійливими. Однак після перерви підопічні Юрія Бучка не залишили жодних шансів суперникові.

Результати 3 туру виявилися строкатими, але більшість матчів відзначалися непоступливістю суперників. Тепер, коли команди сягнули «екватора», кожне очко буде вагомим і права на помилку може не лишитися.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

2 відповіді до “Зимова першість Закарпаття: огляд матчів 3 туру (другий ігровий день)”

1. Міня :

Вільхіці щераз доказали , що достойний суперник

2. фк копаня :

Тепер Селменський може спати спокійно.Дякуючи його “прихвосням у чорному” задавили Копаню. Доста ганьба бо 1-й тайм представник Тячівщини не знав куди діватись. Але як завжди??????????