Чемпіонат України серед аматорів. ФК «Карпати» не зумів підкорити й «Ужгород»

23.09.2018 - 19:15

У рамках 8 туру Чемпіонату України з-поміж аматорів футбольний клуб «Ужгород» приймав «Карпати» з Івано-Франківщини.

DSC_4702

Підопічні Андрія Нестерука не зазнали до цього матчу ще жодної поразки. Три перемоги та три нічиї дозволили команді з Галича розділити третю позицію із соснівським «Рочином». Команда Мирослава Бабяка із шістьма очками дислокувались на сьомій позиції.

Гості розпочали першим номером і вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Після пасу справа Роман Третяк розстріляв ворота Юрія Славіка з кількох метрів.

«Ужгород» відповів не менш гостро, та аж ніяк не результативно. Машталір вийшов на побачення з воротарем, та удар Сергія Михайло Макогон парирував на корнер.

Дивно, але за мінімальної переваги «Карпати» грали на утримання результату й намагались використати контрвипади. «Ужгород», як підсумок, перехопив ініціативу. Та атакувальні намагання Машталіра, Ференцика й Дудаша успіхом не увінчались.

На 32-й хвилині Іван Ковач віддав чудову діагональ на Машталіра. Сергія зупинили ціною фолу. Стандарт теж користі не приніс. «Ужгороду» знову бракує завершального удару. А ще Михайло Дудаш часто втрапляв у положення поза грою.

Тож у першому таймі голів більше не було.

На старті другої 45-хвилинки ужгородці могли відновити паритет. Комбінаційні дії партнерів завершував Антон Предчук. М’яч після рикошету пішов на корнер. Подачу з кутового знову замикає Предчук – вище.

Підопічні Мирослава Бабяка хоч і грали з лідером, результат їх не влаштовував. Тож господарі пішли уперед великими силами.

А на 63-й хвилині за другу жовту вилучають Максима Олень, тож «Ужгород» залишається у меншості. Гості цим могли скористатись уже в наступній атаці. Роман Третяк здійснив хороший прохід правим флангом, віддав точний пас на Даніва. Та Назарій не влучив у рамку з 5-ти метрів.

Через 5 хвилин гості подвоїли свою перевагу. Відзначається Іван Легкий. Півзахисник на 75-й хвилині міг записати дубль на свій рахунок, та вдало зіграв Юрій Славік.

Після другого голу «Ужгород» дещо розклеївся. І ще двічі пропустив, спочатку голкіпера перекидує Данів. А на 85-й хвилині Станіслав Чепа забиває у власні ворота. 0:4.

На 93-й «Ужгород» міг забити гол престижу. Михайло Стегура украв м’яч від суперника на підступах до штрафної, віддав на Предчука, та Антон не зумів переграти воротаря.

При рівній грі «Ужгород» зазнає розгромної поразки.

Прес-служба ФК «Ужгород»

ФОТО

Одна відповідь до “Чемпіонат України серед аматорів. ФК «Карпати» не зумів підкорити й «Ужгород»”