Чемпіонат України серед аматорів. «Малинськ» переїхав «Ужгород» на «Автомобілісті»

09.09.2018 - 20:08

Головна команда з обласного центру Закарпаття до матчу з «Малинськом» підійшла майже у повній бойовій готовності. Чому майже? А тому що травмувався Габор Кемень. Замість нього у старті вийшов Антон Предчук. Ну а, власне, замість Олександра Грицькевича, який не зміг взяти участь у цьому поєдинку через сімейні обставини, Мирослав Бабяк місце в основі довіряє молодому Ференцику. Вадим, до слова, у минулому матчі став автором єдиного і переможного голу в поєдинку з «Кристалом». Гості ж бо підійшли до матчу без втрат.

DSC_1780

Уже на 4-й хвилині Михайло Дудаш зумів обікрасти голкіпера, який зіграв на виході і не встиг повернутися у ворота. Та голеадор не став пробивати, бо кут був дуже гострий. Подача зліва користі «Ужгороду» не принесла. Через сім хвилин навіс головою замикав Антон Предчук, м’яч у кількох сантиметрах оминувся з правою стійко. Підопічні Мирослава Бабяка зуміли на старті матчу виграти центр поля і нав’язати супернику свою гру. Та було це у перші 15 хвилин.

Матч обіцяв бути над принциповим, позаяк команди розмістились поруч у турнірній таблиці на шостій і п’ятій позиції відповідно, набравши по сім очок. Перемога для кожного із суперників пророкувала максимальне наближення до трійки призерів.

Вдалий заділ для цього першими зробили футболісти «Малинська». На 17-й хвилині подачу з кутового замкнув Артем Корольчук. Капітан «Ужгорода» Юрій Славік не зумів врятувати команду. 0:1. Через хвилину воротар господарів вдало грає на виході і знімає м’яч з голови того ж Корольчука.

На 23-й хвилині гості, які значно переважають ужгородців за антропометричними даними, зуміли подвоїти перевагу своєї команди. Футболісти з Рівненщини заробили штрафний, а кожен стандарт від «Малинська» дуже небезпечний. Василь Лойко пробив, по дорозі м’яч зачепив Роман Воробей і дезорієнтував Юрія Славіка. 0:2.

Через дві хвилини підопічні Богдана Самардака втретє розписались у воротах ужгородців. Артем Корольчук відзначився дублем. 0:3.

Мирослав Бабяк робить швидку заміну. Замість В’ячеслава ПІнковського на поле виходить Василь Бонтей. На таке рішення тренера безперечно підштовхнув невтішний гандикап. А на 30-й хвилині Антона Предчука змінює Микита Гальчак.

Ужгородці активізувались, але не вистачало точності спочатку Михайлу Дудашу, а згодом і Сергію Машталіру, який втратив найреальнішу нагоди розмочити рахунок. На 39-й хвилині Вадим Ференцик вкрав м’яч у суперника, пробіг півполя, обіграв захисника і пасом на рандеву з воротарем вивів Машталіра. Сергій пробив вище воріт.

На 42-й хвилині гості відповіли взаємністю. Артем Корольчук здійснив блискавичний прохід правим флангом. І віддав хороший пас у штрафну на Дмитра Єременка, але бездоганно в підкаті грає Степан Буксар, який, на жаль, у цьому епізоду зазнає травми і не може продовжити гру. Замість нього виходить Станіслав Чепа.

У другому таймі виключно безмежне бажання ужгородців і фортуна могли врятувати господарів від поразки. Підопічні Мирослава Бабяка на 55-й хвилині зменшують відставання до двох голів. Вадим Ференцик вирізав хорошу подачу зліва, яку головою замикаю Іван Ковач.

Дебютний гол активізував ужгородців і, щонайменше, двічі за наступні 5 хвилин міг забивати Дудаш. Та двічі м’яч оминувся зі стійкою, а один раз удар Михайла блокував захисник. «Ужгород», як підсумок проведе два різні тайми.

На 62-й хвилині «Малинськ» відзначається учетверте. Гол на свій рахунок знову записує Корольчук. Артем після витонченого пасу зліва впритул розстріляв ворота Юрія Славіка. 1:4.

«Ужгород» продовжував домінувати, та фарту не вистачало. Чого не скажеш про «Малинськ». Підопічні Богдана Самардака на 77-й хвилині змусили Юрія Славіка вп’яте виймати м’яч із сітки. З кількох метрів Богдан Скоць пробив у ближній кут, не залишивши шансів капітану господарів. 1:5.

Наступний поєдинок «Ужгород» проведе на виїзді 16 вересня з великогаївським «Агроном». А вдома підопічні Мирослава Бабяка зіграють з франківськими «Карпатами» 23 вересня.

ФК «Ужгород»: Славік Юрій, Дуран Володимир (Ільчук Іван, 82 хв.), Буксар Степан (Чепа Станіслав 45, хв.), Пінковський В’ячеслав (Бонтей Василь, 27), Селещук Вадим, Лазар Андрій, Предчук Антон (Гальчак Микита, 30), Ковач Іван, Ференцик Вадим, Машталір Сергій, Дудаш Михайло (Яковлєв Владислав, 82).

ФК «Малинськ»: Балаушко Юрій, Гергелюк Олександр, Воробей Роман, Луцюк Дмитро, Лойко Василь, Савицький Роман, Проневич Дмитро (Корнійчук Ярослав, 46), Онищук Анатолій (Штандер Василь, 62), Брикса Віталій (Кірях Віктор, 46), Єременко Дмитро (Гайдучик Микола, 56), Корольчук Артем (Скоць Богдан, 65).