Чемпіонат Закарпаття. Вища ліга: «Ужгород» підкорив «Бужору»

06.09.2018 - 19:13

Центральний і завершальний матч 14 туру Вищої ліги – протистояння третьої та четвертої команд вищої ліги «Ужгорода» й іршавської «Бужори» відповідно.

DSC_0840

У підопічних Мирослава Бабяка залишаються доволі хороші шанси незабаром піднятись на другу сходинку турнірної таблиці. Враховуючи той факт, що «Середнє» в останньому матчі втратило два очки у грі з концгазьким «Вітязем». А от питання щодо чемпіона, певно, уже зняте. Виноградівський «Севлюш» ж бо продовжує безпрограшну ходу крайовим чемпіонатом.

Так само «Бужора» ще не втратила шанси увійти до трійки призерів, позаяк сьогоднішніх суперників розділяє 6 очок. Доволі хитка перевага, погодьтеся. Щодо самого матчу. «Ужгород» приймав іршавців на «Авангарді», позаяк «Автомобіліст» бережуть для гри всеукраїнських змагань. Нагадаю, уже в неділю, 9 вересня о 17:00 підопічні Мирослава Бабяка силами поміряються з ФК «Малинськ».

Саме зважаючи на цей факт в основі «Ужгорода» виходять Владислав Яковлєв, Микита Гальчак, Михайло Стегура, Іван Ільчук, Станіслав Чепа. Вадим Ференцик, Антон Предчук. Натомість відпочивають Сергій Машталір, Володимир Дуран, Андрій Лазар, Вадим Селещук, Степан Буксар, Михайло Дудаш, Олександр Грицькевич, Габор Кемень. Тренер ужгородців притримується принципу – на область грають одні, на Україну інші, але грають усі.

На 3-й хвилині Владислав Яковлєв міг відкривати рахунок. Він вийшов на побачення з воротарем та обіграти його не зміг. Та вже через 8 хвилин «Ужгород» відкриває рахунок. Вадим Ференцик віддає гольову передачу Ковачу в штрафну. Іван технічно обіграв захисника і зряче пробив у дальній кут. 1:0.

Підопічні Мирослава Бабяка, уже говорю зі 100% впевненістю, адаптувались до щільного ігрового графіку й упевнено проводять матчі на обох фронтах.

На 15-й хвилині іршавці втратили хорошу нагоду для встановлення паритету. Богдан Котляр потужно пробив метрів із 16-ти. Юрій Славік удар парирує.

А вже через три хвилини Володимир Дядюк вдало зіграв на виході і Антон Предчук, побачивши ворота порожніми, завдав дальнього і точного удару. Голкіпером дивом встигає повернутись у рамку й врятувати команду від вірного голу.

Приємно вразила «Бужора», яка не намагалась грати другим номером. Підопічні Михайла Рацина гідно протистояли учаснику аматорського чемпіонату України й швидко переходили від захисту в напад. Відтак на 25-й хвилині Василь Кормош відновлює рівновагу. Хорошу атаку правим флангом розпочав Станіслав Кохан, прострілив уздовж воротарського майданчика. Двічі впритул Юрія Славіка розстрілював Богдан Котляр. Та капітан господарів двічі рятував команду. Проте відбити третій удар Кормоша було просто нереально. 1:1.

Цей забитий гол по-хорошому роздратував «Ужгород». І команда помчалась вперед. На 36-й хвилині Іван Ільчук замикав головою подачу з кутового – вище. Через три хвилини Атон Предчук пробиває метрів із 14-ти. Голкіпер з-під поперечини м’яч переводить на кутовий. У наступній атаці Антон б’є з кількох метрів. Знову Дядюк рятує. У першому таймі голів більше не було.

У перерві Мирослав Бабяк змінює Владислава Яковлєва, Івана Ільчука, Микиту Гальчака, Василя Бонтея та Михайло Стегура. Виходять: Володимир Дуран, Андрій Лазар, Сергій Машталір, Степан Буксар та Олександр Грицькевич.

«Ужгород» перехопив ініціативу, виграв центр поля і вдруге вийшов уперед. Олександр Грицкевич цього разу виступає асистом. Сергій Машталір запрошує на рандеву воротаря і переграє його, перекидаючи м’яч через нього в сітку. 2:1.

Далі Габор Кемень змінює Антона Предчука, а Михайло Дудаш Івана Ковача. І на 65-й хвилині «Ужгород» збільшує гандикап до двох м’ячів. Сергій Машталір віддає борг Грицкевичу гольовим пасом. І Сашко забиває з тієї ж позиції і за тим же сценарієм, як і Сергій. 3:1.

Через дві хвилини Володимир Дуран віддає чудову передачу на Ференцика, Вадим пасує на Дудаша і після удару Михайла знову на висоті Дядюк.

На 71-й хвилині четвертий гол «Ужгорода» забиває Сергій Машталір. Він сам вкрав м’яч у суперника і завдав потужного удару метрів із 14.

Через 7 хвилин дубль оформляє Грицькевич. Володимир Дуран вирізає прекрасну подачу справа і Олександр холоднокровно і точно б’є у ближній кут. 5:1.

Команди й надалі залишаються на 3-й та 4-й позиціях.