Чемпіонат Закарпаття. 13 тур. Перенесений матч

«Вітязь» поступився «Ужгороду».

DSC_8396

ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Ужгород» – 0:2

(Ільчук Іван,60; Грицькевич Олександр, 86)

Оновлена команда Концово (Концгазо) продовжує шукати свою гру в другому колі. До слова, і ужгородці вийшли на звітний матч, залишивши в запасі добрих «півоснови» у зв’язку з участю в чемпіонаті України серед аматорів.

У першому таймі моментів було обмаль, тож закономірний підсумок – 0:0. А ось після перерви команда з обласного центру активізувалася й змогла забити суперникові два голи. На 60-й хвилині Іван Ільчук, котрий уперше вийшов в основному складі, замкнув головою подачу зі штрафного у виконанні Івана Ковача, а на 86-й хвилині пасом Сергія Машталіра скористався Олександр Грицькевич, який пробив без шансів для Володимира Овсієнка. Останній, до речі, дебютував у складі «Вітязя». У підсумку – 2:0 за підопічними Мирослава Бабяка.

Загалом пропущеним матчем 13 туру програму було виконано. Три перемоги здобули господарі, а дві – гості. Результативність – 3,8.