ФК «Ужгород» на низькому старті…

28.07.2018 - 12:35

Підопічні Мирослава Бабяка активно готуються до Чемпіонату України з-поміж аматорів.

1DSC_7879

Головний коуч головної команди з обласного центру тренувальний процес відновив 24 липня. Ужгородці щоденно проводять по два комплексні тренування: тактичні, ігрові, заняття в тренажерному залі. А ще в розпорядженні футболістів з обласного центру басейн та баня.

А вже сьогодні ФК «Ужгород» провів перший товариський матч. Суперником наразі третьої команди вищої ліги стали футболісти МФА «Мункач». До слова, збори Віктор Ряшко проведе 31 липня. Ви запитаєте, а ким же тоді грав відомий наставник з Мукачева проти ужгородців? Справа у тім, що в академії наразі фінішував триденний селекційний збір гравців 2001 року народження. З яких, пан Віктор у команду відбере двох, максимум трьох футболістів. Учора футболісти з міста над Латорицею провели спаринг з командою «Н. Коропця», яку обіграли 6:1.

«Ужгород» з «Мункачем» товариський матч провів у форматі – три тайми по 25 хвилин. У першому підопічні Мирослава Бабяка у воротах суперника розписались тричі. І тричі до взяття воріт відношення мала найактивніша у матчі атакувальна пара: Ковач-Машталір. Іван асистував, а Сергій забивав.

У другому таймі четвертий гол у ворота «Мункача» забиває Артур Пукіш (якраз знаходиться на оглядинах у Мирослава Бабяка).

Відзначається Пукіш і в третьому таймі. А шостий гол у ворота «Мункача» забиває Антон Предчук.

4 серпня о 18:00 підопічні Мирослава Бабяка зіграють ще один товариський матч із діючим лідером вищої ліги – виноградівським «Севлюшем» на «Автомобілісті». Хто не зможе прийти на стадіон, матиме нагоду подивитися поєдинок у прямому ефірі на офіційних сторінках у фейсбуці «Ужгорода» та «Севлюша», а також на сайті Федерації футболу Закарпаття.

Наразі «Ужгород» з різних причин полишили: Олександр Септа, Василь Боднар, Роберт Товт, Павло Кривка, Роман Білінський. Підсилив команду, уже стовідсоткова інформація, Габор Кемень. На перегляді наразі 4 футболісти: один 2001 року народження, інші відомі крайові футболісти.

У команді панує здоровий мікроклімат, якого не було, щонайменше, рік. Заслуга в цьому, безперечно, головного тренера Мирослава Бабяка та й президента клубу Андріїва. Пан Андрій, як і годиться керівнику ФК, привітав команду зі стартом тренувальних зборів 24 липня. Був і на товариському матчі «Ужгород» – «Мункач».

Перший матч ФК «Ужгород» у Чемпіонаті України з-поміж аматорів проведе 12 серпня на стадіоні «Автомобіліст» із ФК «Рочин» (с.Соснівка).