«Ужгород» розгромив «Мункач» – 5:1

28.06.2018 - 20:01

Підопічні Мирослава Бабяка завершують перше коло на мажорній ноті.

DSC_7857

Два матчі останнього туру першого кола у вищій лізі відбулись сьогодні. «Вільхівці» з рахівськими «Карпатами» грали перенесений матч першого туру. А от «Мункач» домовився з «Ужгородом», мовляв, вихідний – День Конституції, чом би й не фінішувати в четвер. Тим більше, підопічні Віктора Ряшка зможуть дочасно піти у відпустку – на перерву між колами.

Команда Мирослава Бабяка уже 4 серпня стартує в Чемпіонаті України з-поміж аматорів, відтак невідомо – чи вистачить сил в ужгородців, аби повноцінно грати на два фронти. Адже керівництво клубу лобіює завдання-максимум в обох турнірах. Пріоритетним, безперечно, будуть всеукраїнські змагання, але завершувати перше коло перед вболівальниками треба було виключно на мажорній ноті.

Першу половину тайму мукачівці більше володіли м’ячем, гостріше атакували. І вже на 6-й хвилині гості вимагали 11-метрового удару від арбітра Запрутняка. Артем Баятян увірвався до володінь Славіка, після чудового навісу зліва від Максима Кодрі. Юрій у м’яч не зіграв, натомість завадив Артему досягнути бажаного результату. Жовта картка і пенальті? Свисток арбітра мовчить. На 26-й хвилині той же Кодря віддає чудовий пас на Артема Баятяна, виводячи останнього віч-на-віч з воротарем. Олександр Септа в останній момент виконує чудовий підкат, вибиваючи м’яч на кутовий.

Через три хвилини Сергія Машталіра перед штрафною ціною жовтої картки зупиняє Іван Жаренко. Володимир Дуран зі стандарту влучає у стінку. На 34-й міг відзначитись Ковач, цього разу Іван запрошує на рандеву Артема Одинцова, щоправда, після удару дев’ятки «Ужгорода», м’яч оминувася з ближньою стійкою. Це був перший, по-справжньому небезпечний момент від команди Бабяка.

А вже на 36-й хвилині господарі відкривають рахунок. Хороший індивідуальний прохід Сергія Машталіра правим флангом і блискучий пас на Михайла Дудаша. Останній з вигідної позиції обігрує голкіпера, пробиваючи у дальній кут. 1:0.

Наступну атаку ледь не реалізували гості. Мукачівці розіграли стандарт на лівому краї перед штрафною і Артем Атамась пробив метрів з 22-х. Юрій Славік спочатку відбиває м’яч перед собою, а згодом забирає його.

Ужгородці зуміли подвоїти перевагу наприкінці першого тайму. Помилкою захисників скористався Олександр Грицькевич, який з кількох метрів у падінні розстрілює ворота Одинцова. 2:0. Асистом у цьому епізоді виступив Ковач, який вкрав м’яч у двох оборонців «Мункача» і віддав під удар Олександру.

Другий тайм підопічні Віктора Ряшка розпочали за сценарієм першого. Мукачівці атакують, ужгородці забивають. На 60-й хвилині Сергій Машталір виборює м’яч і вчергове на очній ставку запрошує Одинцова. Артем знову програє єдиноборство. 3:0.

Господарі піймали кураж і через 3 хвилини ледь не забили 4 гол. Дудаш правим краєм входить до штрафної, накручує двох захисників і б’є у ближній кут. Одинцов парирує удар.

На 67-й хвилині ужгородці збільшують рахунок до непристойного. Володимир Дуран розпочав гольову атаку пасом на Ковача. Іван віддає передачу на Машталіра, а Сергій, знаходячись уже в штрафній котить під удар Дудашу. Михайло стає автором четвертого голу, розстрілявши ворота Одинцова метрів із 7-ми. 4:0.

Через 5 хвилин рахунок стає уже 5:0. Цього разу Антон Предчук бере гору над Одинцовим, перекидаючи Артема. 5:0.

Далі Бабяк змінює голкіпера Славіка на Трофіла. І станіслав на 78 хвилині пропускає гол. Не фартова заміна, щонайменше. Неузгодженими діями воротаря та захисника «Ужгорода», скористався Василь Хіміч. 5:1

На команди вищої ліги чекає півторамісячна перерва. І перший поєдинок ужгородці проведуть уже в аматорському чемпіонаті України 4 серпня.