«Севлюш» обеззброює «Вітязь» у виїзній битві

23.06.2018 - 23:09

Команда Пінковського поступається виноградівцям 0:2.

IMG_2491

Певно, опісля протистояння «Поляна» – «Вільхівці», цей поєдинок можна сміливо ставити у рейтингу топових матчів 10-го туру на другу позицію. «Севлюш» ще не зазнавав поразок і «Вітязь» міг бути першим, хто загальмує безпрограшну серію підопічних Валентина Слюсара. Місцеві уболівальники на трибунах навіть заключили спір, мовляв: «Хто, як не ми?». Дуже оптимістичні і правильні вербальні сподівання. Та, як згодом, відверто зізнається коуч В’ячеслав Пінковський – грали різні за класом виконавці.

Концгазькі футболісти насампочатку зайняли зручну для себе тактику – грали від оборони, повсякчас пильнуючи Чедрика, Пуканича, Кольцуна, Реплюка та Чонку. А при нагоді – мчали вперед, та якогось аргументованого приводу для взяття воріт Козара господарі так і не навели. Не так вже й багато небезпечних моментів створили самі виноградівці. Били то вище поперечини, то м’яч оминався зі стійками, то воротар концгазької команди Харін був на висоті.

Якоїсь особливої заслуги гостей нема і в першому голі. Та тут палиця з двома кінцями. З одного боку – переполох в штрафній і незграбна гра оборонців «Вітязя». З іншого – вдале підключення якраз захисника «Севлюша» до атаки. Це була 20-та хвилина зустрічі. Подача корнера зправа і Андріан Бабич стає автором дебютного у матчі взяття воріт. Та це був скоріш не удар, а рикошет від гравця ланки оборони виноградівців. Та применшувати роль Бабича у цьому епізоді не стане ніхто. Висококласний гравець, чи не з найкращими антропометричними даними у складі «Севлюша», до штрафної суперника частенько навідувався не дарма. Він обрав правильну позицію і саме його починання дадуть старт позитивному умовиводу для команди з Виноградова.

IMG_2501До честі господарів – вони не опустили рук і дали жару ногам. Гравці «Вітязя» активніше почали грати в нападі, та саме на завершальних фазах атак бракувало того єдиного, бажаного, точного удару. Виноградівці ж бо навіть трохи заспокоїлись і грали в своє задоволення. Голів у першому таймі не така вже й чисельна глядацька аудиторія більше не побачила.

Старт другої 45-хвилинки – за господарями. Проте зняти павутиння з воріт Козара господарям так і не вдалося. Гра проходила переважно в центрі поля, принаймні у найближчі 20 хвилин. Далі «Севлюш» активізувався і реалізував свій перший небезпечний випад у другому таймі. Один з кращих у складі гостей Адріан Пуканич хитрим розрізним пасом у штрафну вивів Пилипа Кольцуна віч-на-віч з воротарем. 18 номер виноградівців доволі з гострого кута перекидує голкіпера. 0:2

На 75-й хвилині Чедрик виконав свій найуспішніший у матчі удар і поперечина «Вітязя» витримала. Та до честі Михайла – сьогодні він на усі сто виклався не лише у нападі, а й в обороні. А через 10 хвилин уже господарі транжирять стовідсотковий момент. Євген Костик, який вийшов на заміну, замикав подачу зліва і теж поцілив у поперечину. Та ці епізоди бачило не так вже й багато людей. Погода розлякала і так не масову публіку.

«Севлюш» набрав чергові 3 залікові пункти й одноосібно, заслужено і гордо продовжує красуватись на вершині турнірної таблиці із 25-ма очками. А «Вітязю» потрібно максимально використати перерву в чемпіонаті, аби поповнити свої ряди. Звісно, якщо перед командою поставлені завдання, пов’язані з перегонами у першій половині рейтингу вищої ліги.