Першість області. Східна зона: огляд 9 туру

У більшості матчів перемоги здобули господарі.

DSC_6722

ФК «Авангард» (Тересва) – ФК «Беркут» (Бедевля) – 2:1 (4:1)

(Бемко Михайло, 8; Василь Палінчак, 17 – Велеган Павло, 23)

Між командами відбулася цікава гра. Кожен із суперників заслуговував бодай нічиєї, та в підсумку перемогли господарі. За них стояла навіть… калюжа. Так, за рахунку 2:1 гості мали стовідсоткову нагоду відзначитися. Однак, коли м’яч котився вже в порожні ворота, то застряг…у воді. На другій доданій хвилині в господарів був вилучений Василь Деяк, хоч принципового значення це вже не мало.

ФК «Діброва» (Н. Апша) – ФК «Копаня» – 4:1 (1:0)

(Попович Павло, 21, 24, 54; Савич Антон, 74 – Свищо Михайло, 85+).

Господарі грали зі спортивним азартом і великим бажанням, а тому здобули заслужену перемогу. Гості відзначилися голом престижу, реалізувавши більшість (на 70-й хвилині у «Діброви» був вилучений Йосип Ухаль). Зокрема, на 85-й хв. Михайло Свищо відзначився з пенальті.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Бичків» – +:- (3:1)

У Дубове не хочуть їхати. Уже в другій домашній грі місцеві глядачі не змогли спостерігати за матчем через неприїзд команди гостей. Цього разу не зібралися великобичківці. Футболістів «Дубового» хіба порадує технічний виграш.

ФК «Терново» – ФК «Вишково» – 2:4 (2:1)

(Фіцай Михайло, 17; Зейкан Віктор, 37, 40, 63 – Маркуц Михайло, 70; Костевич Роман, 75)

Глядачі спостерігали за коректною та результативною грою. Спочатку активно розпочали господарі й хвилин 15 регулярно турбували ворота суперника. Гості холоднокровно захищалися, а за першої ж нагоди самі йшли вперед. І доволі швидко забили. Після першого голу ініціатива перейшла вже до «Вишкова». У тернівців час від часу з’являлись прогалини в захисті, чим неодноразово користувався лідер зони. Коли на полі «запахло» розгромом, господарі провели дві результативні атаки. Вони могли бути такими ще раніше, та на початку другого тайму 43-річний воротар вишівців Андрій Борсук тричі виручив свою команду. Тим не менше, відзначившись двічі, здавалося, ось-ось господарі заб’ють третій м’яч та відродять інтригу. Утім, цього не сталося. Більше того, вишківці, у котрих були відсутніми три гравці «основи» (поїхали на заробітки), могли ще святкувати взяття воріт – із пенальті. Однак Зейкан пробив мимо. До речі, гол на 40-й хвилині, начебто забив не він, а Крістіан Антал – на чому, зокрема, наполягав наставник гостей Адальберт Борбель. Та арбітр був упевнений, що Зейкан зробив хет-трик, про що засвідчив відповідний запис у протоколі.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Золотарьово» – 3:0 (0:0)

Гуцульська команда прогнозовано здобула чергову перемогу. Господарі діяли впевнено, тому досягли закономірного для себе результату. Цей успіх дозволив ясінянцям потрапити до першої трійки.

ФК «Вікторія» (Б. Церква) – ФК «Іза» – 3:1 (7:1)

(Попша Михайло, 7; Марінчак Юрій, 18; Штефан Василь, 57 – Похилюк Анатолій, 68)

Між командами вийшло приблизно рівне протистояння. У ньому просто одній команді вдалося реалізувати свої моменти, а іншій – не повністю. Уже в першому таймі господарі вели 2:0 і, здавалося, розвинуть успіх після перерви. У другій же 45-хвилинці суперники обмінялися голами. В останні хвилин 20 ізяни притисли білоцерківців, які грали в меншості через травму одного зі своїх футболістів, котрого ні на кого було… замінити.

Загалом тур видався безкомпромісним і прихильним до господарів – п’ять перемог проти однієї поразки та без жодної нічиєї. З урахуванням технічного виграшу ФК «Карпати» (Дубове), результативність склала 4,0.