Кубок області. Перший чвертьфінал. Під нічийним кутом

02.04.2017 - 19:36

У чотирьох матчах чергового раунду Кубка області було зафіксовано три нічиї.

DSC_4855

ФК «Верховина» (Міжгір’я) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:0. Як і очікувалося, гості грали під першим номером і володіли перевагою. Нагод відзначитися в «Севлюша» вистачало. Зокрема чудові шанси відкрити рахунок мали Михайло Реплюк і Денис Ребрик. Однак міжгірці самовіддано захищалися й до кінця матчу зберегли ворота «сухими». Утім наставник чемпіона зимової першості Іван Білак засмученим не виглядав. Адже гра-відповідь, як-не-як, відбудеться в рідних стінах.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Середнє» – 1:1. Господарі тепер переживають процес омолодження, тому, природно, дещо привабливіше виглядали гості. Хоч і господарі не сиділи, склавши руки. Так, пропустивши м’яч від Сергія Кундрика в першій половині першого тайму, вони зуміли відігратися одразу на початку другого завдяки автоголу Олександра Ковчара. Утім середнянці мали можливість вийти вперед. Особливо володіючи перевагою в кінцівці, краще виглядаючи за суперника фізично. І все ж оболонці за підтримки значної кількості вболівальників у прекрасний сонячний день зуміли втримати нічийний рахунок.

ФК «Вікторія» (Біла Церква) – ФК «Минай» – 1:1. Шоста команда Східної зони першої ліги зуміла вистояти в матчі з бронзовим призером області вищолігівським «Минаєм». Перший тайм активніше розпочали гості. У підсумку Василь Пиняшко зумів вивести свою команду вперед. Однак чи то гості все ж недооцінили суперника, чи то вирішили не «рвати жили» перед зустріччю-відповіддю, але після перерви господарі зуміли вирівняти гру. Більше того, Михайло Бубен установив паритет і на табло. І хоч підопічні Миколи Гібалюка володіли ініціативою, та вікторійці в захисті діяли уважно і матч завершився нічиєю.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Ужгород» – 0:3. Гості повністю засвоїли урок поразки від представників Мукачівщини в зимовій першості й тепер більш спокійно можуть готуватися до матчу-відповіді. Проблеми для ФК «Ф.Медвідя» розпочалися практично одразу ж із початком гри. Ще й 10 хвилин суперники не зіграли, як Руслан Соскида з пенальті покарав новодавидківців за гру рукою. Надійно діючи в захисті, чемпіони області й після перерви відзначалися активністю в нападі. Зокрема, Іван Ковач і той же Руслан Соскида зробили перемогу підопічних Івана Шанти цілком комфортною.

Що ж, хоч фаворити практично забезпечили собі прийнятні результати, але поки тільки «Ужгород» володіє необхідним «гандикапом». Отож чекатимемо повторних зустрічей. Основне запитання залишається тим же: чи матимемо сенсацію в якомусь із матчів, чи всі господарі зуміють здобути перепустку до півфіналу за сумою двох ігор.