ФОТО. Чвертьфінал зимової першості. Перший недільний матч

05.03.2017 - 18:15

Сьогодні в Середньому за чудової березневої погоди остаточно визначилися півфіналісти ЗП. Спочатку про першу гру.

DSC_2091

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Минай» – 0:8 (Пиняшко Василь 4 хв., Гегедош Роберт 16, 40, 43 хв., Кополовець Михайло 25 хв., Шпак Олексій 50 хв., Дудаш Михайло 64 хв., Дзьоба Едуард 67 хв.). Тотальна перевага фаворита і, як наслідок, розгромний рахунок. Юні гравці СДЮСШОР, маючи серйозні кадрові проблеми через хвороби й травми окремих гравців, не змогли витримати потужного натиску грізного суперника. Уже на початку першого тайму «Минаю» вдалася хороша комбінація за допомогою коротких пасів: в один дотик по центру Василь Пиняшко влучно пробив – 1:0. Далі підопічні Миколи Гібалюка скористалися подачею кутового, а про свої бомбардирські якості нагадав Роберт Гегедош – 2:0. Ще збіг якийсь час, і поблизу воротарського майданчика СДЮСШОРівців виникла гостра атака. Після серії відскоків м’яча останній, зрештою, опинився в Михайла Кополовця. Перебуваючи у воротарському майданчику, він випередив голкіпера суперника й установив остаточний рахунок першого тайму – 3:0.

ё кута воротарського майданчика забив сьомий гол. Остаточну крапку поставив Едуард Дзьоба за кілька хвилин: теж у результаті помилок захисту суперника виявився сам у карному майданчику, отримав пас і точно пробив з гострого кута повз воротаря – 8:0.

Вадим Дьордь, тренер СДЮСШОР: «Ми програли дуже сильній команді, яка, переконаний, нинішнього сезону задаватиме тон в усіх головних обласних змаганнях – зимовій першості, Кубку, чемпіонаті. Ще перед поєдинком я казав, що шансів у цій грі мало. А на великий рахунок вплинула відсутність провідних футболістів –Тиберія Габовди й Олександра Кобеляша. Плюс брати Луціви й Василь Качаєв після хвороби. Крім того, команда загалом під великими навантаженнями: по середах граємо товариські матчі, а у вихідні зустрічі зимової першості. Хлопці дещо стомилися. Однак у двобоях із хорошими суперниками здобуваємо важливу ігрову практику до чемпіонату України».

Микола Гібалюк, тренер «Миная»: «Перемогли за рахунок класу й досвіду. Не очікував, що таким буде рахунок – СДЮСШОР старалася, але ми сьогодні були сильнішими».