На завершальній стадії групового…

18.02.2017 - 19:36

Зимова першість області добігла свого екватора. Сьогодні й завтра остаточно визначаються представники наступної стадії змагань.

DSC_9956

Нині відбулося три поєдинки, які подарували цілу пригорщу емоцій і відмінну результативність – у середньому понад 4 голи за гру. І це в лютому!

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Бобовище» 3:0.

Долю цього матчу вирішили Петро і Василь Луціви. Однак команда, продемонструвавши швидкісні якості й дисциплінованість, у цілому старалася й за рахунку 0:0 намагалася першою розписатися у воротах суперника. Зрештою, зусилля винагородилися наприкінці тайму, коли красивий гол забив В.Луців. А в другому таймі вже його брат «нагуляв» бомбардирський апетит і оформив дубль. Тренер юнаків 2000 р. н. Микола Фанта наголосив після матчу: «Гравці намагалися виконувати установку, підстраховувати один одного, діяти на своїх позиціях. У другому таймі, коли стало зрозуміло, що рахунок суперника не влаштовує, сконцентрувалися на контратаках і забили ще двічі, маючи й інші можливості відзначитися. Загалом у груповому етапі першості вихованцями школи задоволений, вони старалися і, уперше взявши участь у чемпіонаті області, пробилися до наступного раунду змагань. А отже, будуть іще поєдинки, у яких намагатимемося якнайкраще підготуватися до другого кола чемпіонату ДЮФЛ України й здобути новий досвід». Своєю чергою, директор СДЮСШОР і наставник команди Вадим Дьордь зазначив: «Після двох перших матчів (із «Севлюшем» і «Поляною») налаштовували хлопців так, щоб вони постаралися і в останньому матчі та водночас вийшли з групи. Для цього серйозно готувалися. Радий, що підопічні виявили бажання грати і створили ті моменти, які призвели до впевненої перемоги. Це був той матч, коли між тренером і командою існувало повне взаєморозуміння. Хлопці відповідально ставляться до тренувального процесу, готуються з вогником і так само з бажанням діють у самих матчах».

ФК «Ф.Медвідя» (Н. Давидково) – ФК «Витязь» (Концгазо) – 3:1.

Більш досвідчені гравці з Давидкова зуміли нав’язати молоді суперника свою гру й домогтися виграшного результату. Його необхідність диктувала діяти щільніше й пресингувати хлопці в суперника. У підсумку Голу Віталія Пребуша представник Мукачівщини протиставив три влучні «постріли» своїх вихованців, недавніх гравців «Берегова» Василь Луци (двічі) та Олександр Балажа. Наставник команди «Ф.Медвідя» Євген Качур лишився задоволеним виступами підопічних у груповому етапі: «На фоні фізичних навантажень ми мали цікаві матчі з різними суперники. Особливо сподобався «Минай» – дуже хороша команда. Інші були на нашому ігровому рівні, а переміг той, кому більше пощастило».

ФК «Поляна» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:6.

Перша половина гри виявилася доволі «сухою». А все тому, що представник Свалявщини гідно протистояв суперникові. І хоч сам не забив, але й не пропустив. А ось після перерви полянці дещо підсіли, а їхній суперник настирливо шукав щастя біля чужих воріт. І знайшов аж шість разів! Тренерові виноградівців Іванові Білаку є чим бути задоволеним: забивали як гравці «основи» й (чи) лідери команди (Юрій Мешко, Юрій Чонка, Денис Ребрик, екс-минаєць Михайло Чедрик), так і молоді гравці, котрі результативно показали себе на заміні. Зокрема, на полі замість партнерів з’явилися Роман Орос (1999 р. н.), Богдан Котляр (1999 р. н.), Борис Ковня (1997 р. н.). Саме два останні й стали авторами заключних голів у зустрічі. Після неї І.Білак зауважив, що в поєдинку не було недооцінки суперника, як у матчі з «Бобовищем», усі добре діяли, виконали поставлене завдання, хоч до перерви полянці й не дали забити. Воднораз, на думку наставника віце-чемпіона області, робота тільки починається. Потрібно за час тренувань закласти міцний фундамент фізичної підготовки й чимало попрацювати над тактикою.