Вища ліга. За класикою жанру й незапланованим сценарієм

10.10.2016 - 12:06

Скільки голів пропускали в перші хвилини матчу, в останні, зі «стандартів», скільки на цьому наголошували тренери, однак таки забитих м’ячів не меншало. «Класика жанру» продовжує жити. Так само часто в футболі все відбувається не за спланованим сценарієм. За це ми гру мільйонів і любимо. Вищесказане підтвердив і 22-й тур у вищій лізі.

ФК «Ужгород» – ФК «Севлюш» – 6:2

Навряд чи найпрофесіональніші експерти обласного футболу передбачили б такі сценарій і результат матчу за участю двох лідерів. Тим не менше, «із пісні слів не викинеш»… Господарі забили доволі швидкий гол. На 12-ій хвилині відзначився Микола Ількович. Психологічно цей забитий м’яч таки вплинув на гостей, бо Роберт Гегедош записав до свого активу дубль (19-та й 26-та хвилини), довівши рахунок до розгромного. Із тим команди й пішли на перерву. Другий тайм розпочався зі ще швидшого гола, ніж перший. У виноградівців свій бомбардирський апетит задовольнив Юрій Чонка, а на 65-й хвилині відставання в рахунку скоротив Денис Ребрик. 3:2 додали інтриги й нервозності в гру, однак це протрималося недовго. На 77-й хвилині Василь Пиняшко, на 88-й Олександр Бако й на першій доданій той же Пиняшко довели перемогу господарів до надрезультативної. Отож підопічні Івана Шанти знову очолили турнірну таблицю. Тепер чемпіонський титул фактично залежить уже від самого ФК «Ужгород», а «Севлюшу» у боротьбі за «золото» слід розраховувати тільки на диво. На кшталт «берегівського».

ФК «Дийдо» – ФК «Берегово» – 1:1

Це була гра рівних за класом команд, до того ж географічних сусідів. Дербі вдалося й завершилося прогнозованою нічиєю. На 12-й хвилині господарі зусиллями Ференца Барти й завдяки «обрізці» гостей відкрили лік голам у матчі. Представники райцентру зуміли скористатися «стандартом», і після подачі зі штрафного Василь Красношлик зрівняв рахунок, який і виявився остаточним.

ФК «Оболонь» – ФК «Минай» – 1:0

Звітний поєдинок продемонстрував, що «Минаю» поки не вистачає зіграності, а ще трішки фарту. Отож удари Матвія Бобаля, Михайла Кополовця не досягали своєї мети. А ось у господарів із зазначеними компонентами – усе гаразд. Принаймні на двобій із третьою командою чемпіонату вони налаштувалися серйозно й у підсумку не лише не пропустили, а й ближче до завершення першого тайму відкрили рахунок. Із подачі кутового зумів скористатися Михайло Мокан. У другому таймі як колективи не старалися, але на результат не вплинули, однак хустянам для перемоги більшого й не треба було.

ФК «Боржава» – ФК «Середнє» – 1:1

Ще один матч, де господарі серйозно налаштувалися на команду з топ-п’ятірки. Довжанцям удався швидкий гол. На 9-ій хвилині спритнішим за суперника виявився Ярослав Шандра. Зусилля гостей виправити становище увінчалися успіхом тільки один раз, коли Анатолій Нурієв зрівняв рахунок із пенальті. У підсумку – 1:1, що більше задовольнило боржавців.

ФК «Вільхівці» – ФК «Мункач» – 3:2

Підопічні Юрія Бучка стали єдиною командою, крім «Ужгорода», яка з першої п’ятірки зуміла взяти стовідсотковий результат. А все починалося доволі драматично. Ще в першій половині першого тайму «Вільхівці» «горіли» 0:2 завдяки влучним ударам мукачівців Івана Качура й Віталія Міклоша. Однак до перерви баланс зумів відновити дублем Артур Апіян. Такий паритет тримався майже до завершення матчу, проте за кілька хвилин до фінального свистка центральний захисник господарів Володимир Товт забив переможний гол, який неабияк порадував місцевих глядачів. Отож 3:2 – і «Вільхівці» у групі лідерів.

ФК «Спартакус» – ФК «Бужора» – 1:0

Обидві команди в цьому матчі мали нагоди забивати м’ячі, зокрема кілька можливостей випадало й гостям, та «у рамці» успішно проявив себе воротар «Спартакуса» Юрій Андрушко. Надійна гра голкіпера передалася й партнерам. Зрештою, Дмитро Рацин забив переможний гол для підопічних Валентина Слюсаря.

Загалом тур видався доволі цікавим, у ньому майже повністю домінували господарі (чотири перемоги при двох нічиїх), а результативність склала 3,2 гола за гру.