ВИЩА ЛІГА. Лідери своє беруть

04.09.2016 - 15:54

Три перемоги господарів, одна гостей і нічия при результативності 2,8 гола за матч – такий вердикт 17 туру у вищій лізі.

ФК «Оболонь» – ФК «Дийдо» – 1:1

У звітній зустрічі гості дивилися досить переконливо. Невипадково першими відкрили рахунок із початком першого тайму: на 14 хвилині відзначився Дмитро Чубірка. Однак він же на 62 хв. отримав другу жовту картку. Відчутна втрата (ще й за короткої лави запасних) у «Дийдо» принесла плоди хустянам: ішла 75 хв., коли вони успішно реалізували одну зі своїх атак. Постарався Михайло Мокан. І все ж останнє слово могло бути за підопічними Іштвана Гіді. Наприкінці зустрічі Іван Скунзяк виходив віч-на-віч із воротарем, та Юрій Пахомов команду не підвів.

ФК «Боржава» – ФК «Ужгород» – 1:4

Гості переграли суперника на класі, хоч господарі все намагалися робити, щоб не пропустити. Та не вийшло. Двічі Роберт Гегедош, а також Василь Куделко й Олександр Свадеба принесли комфортну перемогу ужгородцям. Водночас довжанці, які в другому таймі зіграли більш зібрано й сконцентровано, зуміли все ж забити гол престижу. Відзначився влучним ударом Віктор Ганчич.

ФК «Поляна» – ФК «Спартакус» – 1:0

Можливо, одній команді не пощастило, а можливо, інша прагнула більше перемогти. Це вже як дивитися. Гості, маючи у своєму розпорядженні швидкісних гравців, могли успішно вирішувати завдання в цьому матчі. Але не склалося. Більше того, в другому таймі грали в меншості, а під його завісу ше й пропустили гол. Героєм зустрічі в полянців став Артур Русин.

ФК «Середнє» – ФК «Вільхівці» – 0:0

У матчі пари чи не з найвищим рівнем інтриги було зафіксовано нульову, але бойову нічию. В обох командах-сусідів по турнірній таблиці тон у нападі задавали лідери, зокрема Іван Жаренков та Артур Апіян відповідно. Та все ж тиск, з одного боку, ваги результату, а з іншого, фатальності можливої помилки, мабуть завадили обом колективам бути успішними на завершальній стадії атаки. Правда, зіграв свою роль і нефарт. Скажімо, коли ближче до кінця матчу гості дещо фізично «підсіли», господарі здійснили декілька небезпечних випадів. М’яч одного разу навіть влучив у стійку, але не більше. Отож «Вільхівці» домоглися цілком важливого як для виїзду в грі з таким суперником очка.

ФК «Минай» – ФК «Мункач» – 6:0

Підопічні Михайла Іваниці від матчу до матчу набирають обертів, що й підтвердила звітна зустрічі. Перемога (притому з великим рахунком), по три голи в кожному з таймів, одразу п’ять авторів забитих м’ячів (Владислав Микуляк, Михайло Чедрик, Матвій Бобаль, Михайло Кополовець (двічі) та Арделян Нуцу), жодного пропущеного й просто феєрична гра господарів – далеко не повний перелік джентльменського набору, за який слід співати дифірамби минайцям. Цілком очевидно, що вони – щонайменше одні з претендентів за найвищі місця в чемпіонаті.

ФК «Берегово» – ФК «Бужора» – 3:0

Господарі грали проти аутсайдера першим номером і здобули переконливий виграш. А все завдяки хет-трику одного з кращих бомбардирів чемпіонату Василя Луці. Міг він забити й іще декілька разів, зокрема не реалізував пенальті в першому таймі (утім, до речі, як і гості). І все ж результат 1:0 до перерви психологічно позитивно вплинув на господарі і вони в другому таймі закріпили успіх.

Загалом команди з першої п’ятірки матчі відіграли результативно, і навіть якщо втрачали очки, то в матчі між собою.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Одна відповідь до “ВИЩА ЛІГА. Лідери своє беруть”

1. Артур :

По грі Поляна – Спартакус – то виправте свою помилку, не гості грали в меншості, а навпаки гравці Поляни весь 2 тайм грали в меншості, але в кінці забили гол!!!