Вища ліга. 16-й тур. Без сюрпризів, але з нюансами

01.09.2016 - 10:05

16 тур у вищій лізі обласного чемпіонату догравався у середу, однак загалом виявився без сюрпризів. Водночас, звісно, свої нюанси були.

ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь» – 6:0

Як і очікувалося, хустянам усе ж важко було в гостях стримувати натиск чемпіона. Уже після першого тайму «пивовари» «горіли» 0:2. Після перерви бомбардирський апетит господарів не зменшився. Це притому, що вони в другому таймі лишилися в меншості – другу жовту отримав Станіслав Котьо. А загалом по два голи Роберта Гегедоша й Михайла Реплюка, по одному Романа Білінського й Миколи Ільковича принесли підопічним Івана Шанти більш ніж комфортну перемогу.

ФК «Севлюш» – ФК «Берегово» – 2:1

Перенесений матч видався непростим для обох суперників. Різниця лише в тому, що одна з команд виявила волю до перемоги й здобула три очки. Перший тайм склався на користь берегівців. Василь Луця покарав захист візаві влучним ударом, і відігравши надійно в захисті, підопічні Мирона Бабяка зуміли зберегти переможний рахунок. Після перерви одразу забили виноградівці. Спочатку зрівняли рахунок, а потім, поки гості оговтувалися від прикрості, забили ще. Авторами голів стали Олександр Розман і Денис Ребрик. Після цього моменти були ще, і «Севлюш» навіть відзначився третім прицільним «пострілом», однак арбітр зустрічі показав «поза грою». У підсумку берегівці так просто не здалися, а підопічні Івана Білака здобули все ж украй важливий виграш і продовжують лідирувати в чемпіонаті.

ФК «Бужора» – ФК «Минай» – 0:3

І в цій грі дива не сталося: сильніший за класом суперник переграв аутсайдера чемпіонату. Уже в першому таймі «Минай» забезпечив собі прийнятний рахунок2:0. А в цілому голи Михайла Чедрика, Миколи Гібалюка й Матвія Бобаля принесли виграш гостям, які продовжують успішно переслідувати лідерів.

ФК «Мункач» – ФК «Середнє» – 0:1

Одна з найбільш інтригованих зустрічей у турі принесла перемогу гостям завдяки вдало обраній тактиці. Загалом гра була важкою для обох суперників. Мукачівці володіли ініціативою, однак і середнянці не відсиджувалися в захисті. Свідомо віддавши господарям ініціативу, підопічні Вадима Дьордя розраховували на контратаки. І під завісу зустрічі однією з них скористався Анатолій Нурієв. Важлива перемога команди з Ужгородського району.

ФК «Вільхівці» – ФК «Поляна» – 5:1

Гра для господарів склалася доволі легко. Ще в першому таймі вони вигравали з рахунком 3:0. Після відпочинку підопічні Юрія Бучка обертів не збавили й довели перемогу до 5:0 (голи забивали Василь Габор (тричі) та Василь Терпак і Артур Апіян). Полянців, до їх честі, так просто не здалися й зуміли забити гол престижу.

ФК «Спартакус» – ФК «Боржава» – 2:0

Гості доволі непогано дивилися приблизно до тридцятої хвилини, однак коли після того з різницею в кілька хвилин пропустили голи від Віктора Симча й Павла Пищука, то «посипалися» й не могли відійти практично до кінця матчу. Другий тайм був за підопічними Валентина Слюсаря, однак голів більше ужгородські футболісти не забили.