ФОТО. Перша ліга. Західна зона. ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Баранинці». 12-й тур

16.08.2016 - 20:48

14 серпня у матчі туру першої ліги Західної зони між чопським «Локомотивом» та команди з Баранинців арбітрами було зафіксовано нічийний рахунок.

У першому таймі господарі хоч і створювали моменти, але обидві команди виглядали майже однаково в’яло. Другий тайм розпочався за нульовим рахунком. На 65-й хвилині чопські футболісти не реалізували штрафний, але Анатолій Кривяник, перехопивши м’яча, попадає у ворота баранинського голкіпера. Рахунок 1:0 на користь господарів. Не пройшло і 10-ти хвилин, як зі штрафного забиває Євген Лукіяник. Рахунок – 1:1.

До речі, у цьому матчі у команді гостей дебютував вищолігівський гравець (перше коло – ФК «Берегово») перечинець Едуард Стецо.

Рапорт арбітрів та фоторепортаж до вашої уваги.

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Баранинці» – 1:1