Стартувало друге коло чемпіонату Берегівського району

08.08.2016 - 11:11

Після місячної перерви, 7 серпня, стартували матчі другого кола чемпіонату району з футболу. Ігри десятого туру відбулись на п’яти стадіонах. Центральним поєдинком була гра в Гаті, де зустрічались команди в яких за результатами першого кола однакова кількість очок і вони поділяють між собою другу та третю сходинку в турнірній таблиці.

У першому колі у матчі в Яношах несподівану перемогу святкували гатянські футболісти, які легко здолали господарів – 5:2. Матч звітного туру виявився складнішим, ніж у квітні. Тривала перерва в чемпіонаті позначилася на рівні гри. Можливо, й спекотна погода внесла свої корективи. Команди діяли обережно і гра в першому таймі була повільною. На перерву команди пішли без забитих голів.

Відразу після перерви футболісти «Артоса» провели швидку атаку і новачок команди Юрій Кноблох відкрив рахунок. На другий гол довелося чекати більше двадцяти хвилин, коли Крістіан Вінце провів його в ворота Яноші. Гості спромоглися на гол престижу з пенальті, який реалізував Гергей Кізьман. Таким чином «Артос» переміг 2:1 і посів друге місце в турнірній таблиці. У грі юнаків перемогли футболісти з Яноші – 3:1.

Не менш цікаве протистояння відбулося в Кідьоші, де гостювали футболісти з Великої Бийгані. Перший тайм проходив з перемінним успіхом. Атаки чергувалися. Наприкінці першого тайму, найактивніший в складі Великої Бийгані Міклош Гога, пройшов правим флангом і зробив черговий навіс в штрафну. Захисники та кіпер господарів не порозумілися, а Павло Томпа пробив в пусті ворота. Гості повели. Після перерви тренер Кідьоша Чобо Чотлош провів дві заміни, які виявилися вдалими. На поле вийшли досвідчений Бейло Дерцені та юний Іван Сойма. Саме вони змогли провести два м’ячі в ворота гостей і здобути перемогу 2:1. Юнаки Кідьоша теж перемогли –3:1.

Вдалим виявився старт другого кола для велиберезького «Талісмана», який в першому колі не виправдав сподівання вболівальників. Реалізація їх підводила. Відповідно поганий результат, сьоме місце після завершення першого кола. Виїзна гра в Запсоні виявилася результативною. Перемога – 4:1. Голи забили Гергель Горват – два та по одному разу відзначилися Чобо Копор та Андрій Сироватко. У грі юнаків перемогу святкували футболісти Запсоня і обійшли «Талісман» в турнірній таблиці.

Завдяки двом влучним ударам Норберта Горвата ФК «Четфолво» отримало виїзну перемогу у Боржаві – 2:0. Серед юнацьких складів перемогу святкували футболісти Боржави 3:1 і очолили турнірну таблицю.

Початок другого кола відзначився першим невиїздом у чемпіонаті. ФК «Свобода» проігнорувала виїзд в Берегово на гру із «Зіркою». Причини невідомі. Керівництво клубу не дало ніяких пояснень. ФК «Свобода» аутсайдер чемпіонату, в дев’яти іграх – нуль очок. «Зірка» – лідер. Але якщо команда заявилася на чемпіонат, то повинна дотримуватись регламенту. Схоже проблеми Свободи, керівництво не здатне вирішити і постає питання про подальшу участь цього клубу у чемпіонаті.

Результати 10-го туру:

ФК «Зірка» (Берегово) – ФК «Свобода» – +:- (юнаки), ФК «Боржава» – ФК «Четфолво» – 0:2 (3:1), ФК «Запсонь» – ФК «Талісман» (В. Береги) – 1:4 (1:0), ФК «Кідьош» – ФК «В. Бийгань» – 2:1 (3:1), ФК «Артос» (Гать) – ФК «Яноші» – 2:1 (1:3).