ФОТО. Перша ліга (Західна зона). ФК «Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Карпати» (Перечин). 13-й тур

06.08.2016 - 22:55

Сьогодні, 6 серпня, перенесеним матчем 13-го туру розпочалось ІІ коло Першої ліги Західної зони. ФК «Невицький замок» приймав ФК «Карпати» (Перечин).

Невицькі футболісти почали атакувати із перших хвилин, і початок матчу був за ними, але голи у ворота суперників не йшли. У другому таймі кращу гру демонстрували гості, і тільки завдяки голу Михайла Лаби футболістам Невицького вдалося зрівняти рахунок – 2:2. А ось юнаки господарів стартували вкрай погано. Їх поєдинок завершився з рахунком 10:0 на користь перечинців.

До вашої уваги рапорт арбітрів та фоторепортаж матчу дорослих складів.

ФК «Невицький замок» (Невицьке) – ФК «Карпати» (Перечин) – 2:2

Невицьке, стадіон «Невицький замок», 250 глядачів

Голи: Гартманн М. 2 хв., Лаба М. 89 хв. – Кузнецов В. +40 хв., Місяйло С. 46 хв.

Арбітри: Качур В., Готра Р., Бодня О.