Вища ліга. 9-й тур: Інтрига повертається!

13.06.2016 - 13:31

Матчі чергового, дев’ятого, туру у вищій лізі запам’яталися кількома особливостями. Насамперед першою поразкою лідера, відносною голевою «засухою» (1,7 гола за гру), при тому трьома нульовими нічиями та «ефектом односторонньої дії» (за винятком одного поєдинку голи забивали винятково футболісти однієї команди).

ФК «Поляна» – ФК «Тячів» – 0:0

Усе, що вдалося господарям у цій зустрічі, то це зберегти перевагу над суперником у турнірній таблиці в три очки. Гості вирішили не ризикувати й за принципом «краще синиця в руках ніж журавель у небі» насамперед приділили увагу захисту, перекрили ймовірні зони нападу суперникові й зуміли повезти додому нічию. Підопічні Павла Іванча в останніх п’яти зустрічах здобули вже чотири очки.

ФК «Середнє» – ФК «Боржава» – 3:0

Підопічні Вадима Дьордя достатньо серйозно підійшли до матчу із суперником, про що свідчить не лише перевага в матчі, а й утілені завдяки їй у дійсність голи. Притому забивали середнянці винятково на початку й у кінці зустрічі. Значною мірою впевненості господарям додав надзвичайно швидкий гол Івана Жаренка вже на першій хвидині зустрічі. Замість нього в другому таймі вийшов Руслан Соскида, добре зігравши на добиванні. А за декілька хвилин до фінального свистка точну передачу Володимира Дурана головою замкнув Олександр Мадяр, котрий теж невдовзі вийшов на заміну. 3:0 – упевнена перемога «Середнього», яке поки на відстані п’яти очок від «бронзового» місця.

ФК «Минай» – ФК «Оболонь» – 4:1

У другій поспіль зустрічі підопічні Миколи Гібалюка (до слова, граючого тренера, як і наставник хустян Олександр Браєр) демонструють високу результативність. Забивши в кожному з таймів по два голи (спочатку Костянтин Багрій і Владислав Микуляк, а потім Михайло Чедрик і той же Багрій) вони довели свою перевагу до логічного завершення. Гостям удалося лише реалізувати пенальті, яке в першому таймі за фол Віктора Чумака реалізував інший Віктор і інший Микуляк – 4:1. Виграш дозволив «Минаю потіснити з третього місця «Дийдо».

ФК «Берегово» – ФК «Дийдо» – 0:0

Дербі між географічними сусідами та майже сусідами в турнірній таблиці після 9 туру завершилося доволі «мирно». Команди зіграли загалом грамотно в обороні, однак у нападників підвела реалізація. Якщо берегівцям нічия допомогла обійти «Середнє» за набраними очками, то підопічним Іштвана Гіді навпаки, як зазначалося вище, коштувала третього місця.

ФК «Севлюш» – ФК «Ужгород» – 3:0

Господарі зуміли взяти переконливий реванш за невдачу у фіналі Кубка області. А все розпочиналося для підопічних Івана Білака не так і фартово. Зокрема, на самому початку зустрічі Юрій Чонка хоч і пробив потужно, але не реалізував пенальті за гру рукою Василя Куделка – у воротах відмінно зреагував Мирослав Лютнянський. Утім за хвилин двадцять до завершення основного часу виноградівці таки знайшли потрібні ключі до воріт суперника. Відзналися Мирослав Мудра та дублем Василь Вашкеба, котрий свій другий м’яч забив уже в компенсований час. У Роберта Гегедоша й партнерів цього разу в атаці з реалізацією «не пішло», отож чемпіон зазнав першої втрати очок, підпустивши бо себе «Севлюш» на відстань однієї нічиєї.

ФК «Бужора» – ФК «Спартакус» – 0:1

Ця гра була насамперед принциповою для господарів, котрі засіли на дні турнірної таблиці й у рідних стінах мали шанси взяти бодай очко. Однак суперник діяв сконцентровано в захисті, а після подачу кутового ще й забив – відзначився Дмитро Антошин. Надалі зусилля команд забити успіхом не увінчалися, тож Валентин Слюсар із командою здобув третю перемогу в чемпіонаті.

ФК «Мункач» – ФК «Вільхівці» – 0:0

Господарі мали всі передумови завершити цю зустріч переможно, адже володіли незаперечною територіальною перевагою. Однак захисна тактика на виїзді спрацювала, і підопічні Юрія Бучка повезли додому нічию. До того ж гості зуміли закріпитися в першій п’ятірці «турнірки».