ФОТО. Відкриття стадіону у Виноградові. Вища ліга. ФК «Севлюш» – ФК «Вільхівці». 7-й тур

31.05.2016 - 14:54

29 травня в Виноградові відбулось урочисте відкриття стадіону «Юність» після реконструкції, яка тривала майже 5 місяців. За цей час тут встановлено штучний полив поля, зроблено євроремонт і розширено роздягальні й душові, підготовлено кімнату з телеекраном для розбору ігор, є підсобні приміщення; збудовано трибуну для VIP персон, покращено трибуну для уболівальників. Одним словом, на Закарпатті з’явився ще один сучасний стадіон із всіма вимогами ФФУ. І зроблено це спільними зусиллями громади міста, підприємцями та владою. Саме такий підхід найбільше радує. Стан стадіона у минулому році – за посиланням.

На урочистому відкритті оновленого стадіону «Юність» присутніх привітали віце-президент ФФУ, народний депутат України Михайло Ланьо, голова Федерації футболу Закарпаття, перший заступник голови ОДА Іван Дуран, депутат Закарпатської обласної ради Владислав Поляк, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, Виноградівський міський голова Степан Бочкай. Вдячні господарі подякували Валентину Балінту за надання можливості, на період робіт, проводити домашні поєдинки в Петрові.

Перед стартовим свистком матчу «Севлюш» – «Вільхівці» команди й уболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять про колишнього гравця «Севлюша» Олександра Олішкевича, який саме у цей день пішов із життя.

Уже з перших хвилин гри господарі розпочали атаки на ворота гостей, але в діях виноградівців не вистачало швидкості. Вільхівчани захищалися спокійно і впевнено. Тактична побудова гостями гри здивувала гравців «Севлюша». Матяш надійно прикрив Юрія Чонку, і більшість атак розвивалися хаотично. Тільки на 16 хв. перший небезпечний момент виник біля воріт «Вільхівців». Пасом врозріз на ворота Ковача вивели Мешка, який із кута воротарського майданчика пробивав по воротах, але голкіпер зумів відбити м’яч. Атака господарів завершилася штрафним ударом із 24-25 м, але удар Чонки був неточним. На 22 хв. «Севлюш» провів ще одну непогану атаку. Подача на дальню стійку, Мешко головою скинув у центр, Ребрик в один дотик намагався переправити м’яч у ворота, але той пролетів вище воріт. На 29 хв. гості провели блискавичну атаку, вивівши на ударну позицію Апіяна. Удар Артура був неточним. У центрі поля велася жорстка чоловіча, але спортивна боротьба, яка не виходила за межі дозволеного. Моменти виникали дуже рідко. На 41 хв. уже гості провели атаку по центру. Послідував пас вправо на Ребрика, Денис сильно пробив – воротар на місці. Здавалося, що перший тайм так і завершиться без голів. Видно, і гості вже подумки були в роздягальні. Та на 45 хв. знову Мешко загострив ситуацію на лівому фланзі, зробив хороший простріл уздовж воріт, а Ребрик зумів випередити захисників і переправив м’яч у сітку воріт. Гол у роздягальню.

У перерві матчу господарі розіграли лотерею. Уболівальникам дістався сертифікат на романтичну вечерю на двох у ресторані «Фонтан», сертифікат на відвідування тренажерного залу «Олімп», фірмовий спортивний костюм ФК «Севлюш», мобільний телефон та сучасний телевізор.

У другому таймі моментів було трохи більше, ніж у першому. Значно сміливіше в атаці заграли гості. «Севлюш» на 47 хв. мав реальну можливість збільшити рахунок. М’яч закинули за спину захисникам, і Чонка чи не вперше звільнився від опіки Матяша і ринув один на ворота, але удар Юрія був неточним. У відповідь Василь Терпак наніс непоганий удар, але голкіпер був на місці. На 68 хв. вже Арделян завершував атаку «Вільхівців» – знову на висоті воротар. На 75 хв. тільки стійка воріт виручила господарів від голу. На 76 хв. уже Ковач у кривому стрибку відводить загрозу від своїх воріт. Команди заграли у відкритий футбол. Загроз воротам побільшало. На 86 хв. захисник гостей головою відбиває потужний удар по воротах, на 87 хв. Ребрик головою посилає м’яч у сітку воріт. Уже в доданий арбітром час Арделян пробиває з вигідної позиції, але м’яч виходить за межі поля поруч із стійкою воріт. Важка перемога «Севлюша» на оновленому стадіоні була оцінена оваціями трибун. Виноградівці – у лідируючій трійці кращих команд області.

ФК «Севлюш» – ФК «Вільхівці» – 1:0