Володарем Кубка Ужгорода стала команда ФК «Радванка»

05.06.2015 - 12:49

IMG_2270

4 червня на центральному полі ужгородського стадіону «Авангард» відбувся фінальний поєдинок кращих, за підсумком кубкових баталій, футбольних клубів міста.

Матч відбувся в цікавій боротьбі на центральному полі ужгородського стадіону «Авангард». Гравці «Миная» 15 разів пробивали по воротах суперника, а «Радванка» – 8. І це той випадок, коли якість перемогла кількість. Більше того, радванці забили три сухих м’ячі. Рахунок на 28 хв. першого тайму з подачі Олександра Грицкевича красиво головою відкрив Антолій Гаврилешко. А вже в додану до перерви арбітром хвилину за асистування того ж О.Грицкевича відзначився Віктор Жоффчак. Він же на 59 хв. встановив остаточний рахунок – 3:0.

Переможця та іншого фіналіста, включаючи керівництво клубів і кращих гравців матчу Мирослава Микуляка («Минай») і капітана команди Олександра Грицкевича («Радванка») нагороджували голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, його заступник та водночас голова Федерації футболу Ужгород Віктор Качур, а також секретар Ужгородської міської ради Богдан Андріїв. Почесними грамотами також було відзначено керівників ФК «Говерла». Відтак усі охочі могли посмакувати бограчем та поділитися пережитими емоціями від матчу.

ФК «Минай» – ФК «Радванка»0:3