Відкрита першість Іршавського району. 4-й та 6-й тури

08.03.2016 - 10:57

За результатами передостаннього туру п’ять команд уже втратили шанси на продовження боротьби у плей-офф.

У групі «А» футболісти Кам’янського хоча й дали справжній бій Арданову, однак не втримали перевагу і поступилися з хокейним рахунком 4:6. Як наслідок «нуль» в графі очок, а розжитися ними в останньому турі футболістам Кив’яжді буде ой як складно! Адже суперник – негрівська «Скала», яка у напруженому поєдинку здолала ДЮСШ – 3:2, в останньому турі намагатиметься прослизнути на друге місце між двома скелями «Арданова» та «Сільця», що зіткнуться в особистому протистоянні. Перше місце в кишені у доробратівців, які лише в четвертому матчі дали «розмочити» власні ворота сільчанам, але відповіли трьома голами і єдині серед всіх команд йдуть без очкових втрат. В останньому турі лідери зійдуться у грі з ДЮСШ, а для іршавських юнаків лише перемога залишає певні шанси на чвертьфінал.

У групі «Б» в останньому турі на нас очікує товариська гра між Греблею та Боржавським – обидві команди втратили шанси на потрапляння в плей-офф отримавши по чотири м’ячі від географічних сусідів: з однаковим рахунком 2:4 чингавці програли ком’ятівцям, а гребляни – зарічанському «Колосу».

Гра лідерів, «Шахтар» (Ільниця) – ФК «Заріччя», завершилася нульовою нічиєю. Але під час матчу стався неприємний та неспортивний інцидент.

У перерві та після поєдинку один із уболівальників погрожував арбітру матчу Михайлу Лялюку. Про що він повідомив у заяві до міліції. Ця ситуація найближчим часом буде розглянута на засіданні Виконкому Іршавської районної федерації.

У зарічанських юнаків залишаються примарні шанси на чвертьфінал, однак для цього їм доведеться здійснити подвиг, який виявився не під силу і старшій команді – перемогти Ільницю і чекати від власної основи, що та не розпише мирову з Ком’ятами. І навіть при такому розкладі залишається різниця забитих-пропущених, яка на 10 голів гірша від показників виноградівців. З врахуванням того, що Ільниці теж не можна розтринькувати очки, адже можна позбутися першого місця – задача для юних зарічан на межі фантастики. Тому напевно, що єдиним цікавим матчем у цій групі буде боротьба за другу сходинку між ФК «Заріччя» та ФК «Великі Ком’яти», причому за будь-якого підсумку до наступного раунду можуть потрапити обидві команди.

У групі «В» ситуація така, що вже чвертьфінал може відбутися без чинного володаря трофею – довжанська «Боржава» поки що перебуває на рятувальній третій позиції, однак поразка від Приборжавського 0:2 була останнім матчем довжан у груповому раунді – сьомий тур вони пропускають і не зуміють безпосередньо вплинути на турнірну розстановку. Через голову довжан перестрілку з лідерами вестимуть білківські футболісти (проти Броньки) та великораківчани (з Приборжавським), які зуміли мінімально здолати в дербі малораковецьких «гладіаторів». Товариська гра між Малим Раківцем та Кушницею турнірного значення для цих команд не матиме, однак може суттєво вплинути на визначення двох «бронзових» везунчиків.

Результати 4-го туру в групах «А» і «Б» та 6-го туру в групі «В» Відкритої зимової першості Іршавського району сезону-2016: