Цими вихідними пройдуть перші матчі чвертьфіналів Зимової першості

26.02.2016 - 13:11

27–28 лютого на футбольних полях Закарпаття відбудуться перші матчі ¼ фіналу Зимової першості 2016 року.

27 лютого. ФК «Берегово» – ФК «Минай»

Одна з двох центральних пар чвертьфіналу. Берегівці були фаворитами у своїй групі, однак через стартову поразку від ДЮФК «Мукачево», змушені були брати максимум очок у останніх двох матчах, що вони з успіхом і зробили. Серйозною втратою для Берегова є травма основного захисника Андрія Микитишина, який вибув на довгий термін. Через вилучення у грі з «Поляною» пропускають гру ще двоє захисників Юрій Каганець та Степан Буксар. Кращими бомбардирами команди на груповому етапі є Сергій Гичка та Василь Луця, які мають на рахунку по два голи.

«Минай» підходить до цієї гри у хорошому настрої, з головною метою продовжити свою переможну серію. За теорією, після перемог над двома кращими командами минулого сезону, у підопічних Гібалюка не має виникнути проблем із середняком. Але важливим фактором буде, те, що це перша гра для них на натуральному полі (хоча, можна сказати, і вихід, позаяк тренування вони проводять у залі та на штучному полі).

Командний лазарет покинув Михайло Дудаш, який відновився від ушкодження. Через травму пропустить гру Яромир Лобода. Участь Вагіна та Чедрика під питанням.

27 лютого. ФК «Локомотив» (Чоп) – ДЮФК «Мукачево»

Підопічним Сільваші дістався явно найслабший опонент, із можливих. ДЮФК, як і всі переможці своїх груп, пройшов групову дистанцію без поразок. Однак в кожній грі вони пропускали по одному голу. У мукачівців відбулось чергове омолодження основного складу, і як показують результати, воно пройшло безслідно. П’ятнадцятирічний Артем Баятян, поки що є наймолодшим автором голу у цьогорічній Зимовій першості.

У «Локомотива» схожа історія із змінами у команді, однак причини зовсім інші. Стартовий програш у дев’ять голів від «Дийди» відніс їх до аутсайдерів змагань, але у наступних двох матчах вони осоромили скептиків і, продемонструвавши неабиякі бійцівські якості у складних ігрових умовах, здобули дві перемоги із конкурентами за вихід із групи. Два з трьох голів команди на рахунку екс-нападника ФК «Соломоново» (Ужгородський район) Антона Павленка. Найоптимальнішою ланкою у залізничників є захист, гру якого вдалось стабілізувати в останніх двох матчах.

Перша домашня гра з вищоліговим клубом для підопічних Яворіва буде не менш складною, ніж з дийдівцями.

28 лютого. ФК «Копаня» – ФК «Дийдо»

«Дийдо» з 11 голами у 3 матчах, стала найбільш забивною командою на груповій стадії змагань. Хоча задоволення від ігор на кінчешському стадіоні вони навряд чи отримали. Але у чвертьфіналі їм випав суперник, у якого інфраструктура також не в найкращому стані. Олександр Грицкевич із чотирма голами йде в лідерах бомбардирів Зимової першості, за ним у команді йдуть Розман та Кохан із двома м’ячами.

«Копаня» грала на, вже традиційному для цих змагань, запасному полі «Оболонь-арени», якому явно бракує трави. Підопічні Фурика до останніх хвилин завершального поєдинку вели боротьбу за друге місце. Вони єдині з команд, які зайняли друге місце у своїх групах, не зазнавши поразок. І мають найбільше нічий – одразу три, дві з яких обійшлися без голів.

Через дискваліфікацію гру пропускає Іван Фурик-старший. Михайло Свищо та Олександр Лемак є кращими бомбардирами команди (по два голи).

28 лютого. ФК «Ужгород» – ФК «Оболонь» (Хуст)

У цьому поєдинку зійдуться фіналісти Зимової першості двох останніх років. У чемпіонаті команди обмінялись перемогами – 1:0 в Хусті та 3:0 на «Автомобілісті».

«Оболонь» не мала серйозної опозиції в групі, складеної з команд першої ліги східної зони та однієї з району. Лише «Копаня» змогла забити у ворота пивоварів. Вони стали другими за результативністю у всіх групах: одразу сім гравців стали авторами десяти командних голів. Барна, Росоха та Симулик відзначались по два рази. 60% своїх голів вони провели у другому таймі. Після болотистого поля їх чекає зустріч на штучному газоні стадіону «Камелот» і тут кожна команда буде мати перевагу у домашній грі.

«Ужгород» не дуже вдало стартував у Зимовій першості, програвши та звівши гру внічию з «Севлюшем» на останніх хвилинах, однак в останніх двох матчах виправив ситуацію і добився права грати у чвертьфіналі. Кращим голеадором ужгородців є новачок команди – мукачівець Олександр Бако, який забив два голи. Лише в одному матчі, з середнянцями, «Ужгород» зміг залишити свої ворота сухими.

Початок матчів: 14:00.