Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 7 тур.

Кожен матч – у форматі дербі.

СК «Мукачево» – СК «Берегвідейк» (Берегово) – 0:1 (юнаки – 3:1)

Голи: Мирослав Огар, 24.

Попередження: Василь Росул, 12; Крістіан Решко, 42; Іван Качур, 79 – Микола Шуток, 12; Лоранд Гома, 80.

Знову господарі грали добре, але все ж поступилися. Гості відкрили рахунок усередині тайму. Здавалося, часу достатньо, щоб принаймні встановити паритет. Та мукачівцям не пощастило. Не реалізували вихід сам на сам, влучили в бокову стійку… Хто реалізовує – той виграє. Це довів «Берегвідейк».

ФК «Зірка» (Онок) – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 2:2 (1:1)

Голи: Юрій Цібеленко, 58; Михайло Мих. Брич, 61+ – Антон Станко, 56, 81.

Попередження: Ігор Агапітов, 65 – Андрій Надич, 27; Максим Черних, 42; Юрій Микульця, 50; Артем Биркович, 85.

Рівна гра, у якій навіть на важкому полі команди продемонстрували результативність. Були й ще моменти. Зокрема, «Зірка» виконувала штрафний, але Михайло Новак зреагував на удар; тут же поперечина, добивання, та «кіпер» «Лідера» виручив удруге – перевів м’яч на кутовий. Отож бойова нічия 2:2.

ФК «Заріччя» – ФК «Перечин» – 1:0 (3:2)

Голи: Рудольф Петер, 80.

Попередження: Іван Кофель, 90.

Непоступлива зустріч, у якій кожен суперник прагнув результату. До перерви ніхто не міг відзначитися. А в другому таймі своїм шансом скористалися господарі. Загалом до перепочинку тривала приблизно рівна гра, а в другому таймі краще діяло «Заріччя». Та в цілому обидві команди створювали моменти, однак спортивне щастя усміхнулося представникові Хустщини.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці Середнянської селищної ради) – ФК «Лінці-Зірка» (Середнянська ТГ) – 1:2 (2:0, матч зіграно не до кінця)

Голи: Владислав Бабков, 60 – Вадим Чекета, 17; Юрій Коштура, 57.

Попередження: Вадим Мельник, 11; Владислав Бабков, 28; Дмитро Ганич, 87; Пеца Деян, 88 – Юрій Чульба 18; Мар’ян Січка, 24; Мирослав Волошин, 46; Юрій Федьо, 90.

Вилучення: Пеца Деян, 90+4 (друге попередження).

Так сталося, що саме на дербі «Зірка-SPAR» не змогла повністю виставити основний склад, а юнакам «дорослі» завдання було важко виконати. Отож до перерви гості переважали. Звідси й перевага в один м’яч. Після перерви «Лінці-Зірка» відзначилися вдруге. І хоч господарі швидко відновили інтригу в матчі, але на більше їх не вистачило.

Метаморфози, але вже для гостей трапилися з юнаками й у поєдинку дублерів. «Лінці-Зірка» змогли на матч «назбирати» тільки 7 виконавців. І коли один із них під час поєдинку отримав травму, гру припини відповідно до правил.

Цікаві матчі, цікаві результати. «Заріччя» таки йде на перерву проміжним чемпіоном. У стані призерів, як і в стані аутсайдерів – ротації. Другий етап змагань обіцяє бути не менш емоційним у хорошому розумінні цього слова!