Знову камбек, знову перемога!

20.05.2024 - 07:29

«Минай» продовжує приємно дивувати.

Такі матчі приносять справжню насолоду й наближають нас до корінного європейського футболу. І справа не тільки в тому, що «Минай» здобув життєво необхідні три очки. Це зрозуміло. А насолода ще й у характері обох команд, бажанні досягти результату, неймовірному сюжеті й не менш цікавій розв’язці і неймовірною самовідданістю обох колективів…

А починалося все недобре для господарів. У передостанньому турі минайці приймали «Колос» із Ковалівки й пропустили вже на другій хвилині. Атака в гостей вийшла красивою. Таким же – і завершальний її удар від Олега Ільїна після навісу Владислава Велетеня. 0:1 у матчі.

Та чи «Минаю» уперше відіграватися? Щоправда, нервозність давалася взнаки, адже потреба в результаті натискала. Утім, господарі вгамували хвилювання й почали шукати справжнього щастя біля воріт суперника. Логічним завершенням цього став гол Артура Ременяка. Із вільної зони штрафної суперника після пасу одного з партнерів він влучно пробив. 1:1. На перерву підопічні Желька Любеновича могли піти переможцями, та все ж гостям пощастило. М’яч таки не влетів у їхні ворота.

А на початку другого тайму «Колос» знову повів у рахунку. Господарі неузгоджено діяли в захисті, і Андрій Цуріков вивів свою команду вперед. 1:2 на табло.

Як би це парадоксально, магічно, фантастично (як хочете добирайте слова) не виглядало, але закарпатський клуб за підтримки своїх уболівальників знову зробив камбек. У середині тайму Тимур Кораблін вдало зіграв на перехоплення й потужно пробив із далекої відстані. 2:2. А незадовго до фінального свистка господарі вирвали перемогу із другої атакувальної спроби. Владислав Вакула після відбиття м’яча воротарем «Колоса» підхопив шкіряного, переграв двох захисників і пробив повз голкіпера – 3:2!

Зважаючи, що всі найближчі конкуренти в турі зіграли фактично на руку «Минаю», настрій перед заключним матчем із криворізьким «Кривбасом» у команди Желька Любеновича цілком оптимістичний. Не все, щоправда, залежить від закарпатського клубу, але ми всі чекаємо ще одного футбольного дива, яке вже не раз у другому колі творив молодий колектив ФК з Ужгородщини.

УПЛ. 29 тур.

«Минай» – «Колос» (Ковалівка) – 3:2 (1:1)

19 травня. Минай. Стадіон «Минай».

Голи: Артур Ременяк, 36; Тимур Кораблін, 67; Владислав Вакула, 81 – Олег Ільїн, 2; Андрій Цуріков, 58.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

Попередження: Денис Устименко, 47; Владислав Семотюк, 56; Артур Ременяк, 68 – Олег Ільїн, 49; Дмитро Топалов, 71.

«Минай»: Олександр Кемкін, Кирило Прокопчук (Іван Матюшенко, 65), Богдан Чуєв, Євген Скиба (Дмитро Піддубний, 88), Владислав Вакула, Тимур Кораблін, Вадим Вітенчук, Тарас Дмитрук, Владислав Семотюк (Ярослав Кисіль, 65), Денис Устименко (Іван Демиденко, 88), Артур Ременяк (Єгор Гунічев, 75).

Тренер: Желько Любенович.

«Колос»: Кіріл Фесюн, Андрій Цуріков, Роман Гончаренко, Микита Бурда, Каталін Кукош, Олександр Демченко, Дмитро Топалов (Павло Оріховський, 76), Олег Криворучко (Вадим Мілько, 76), Владислав Велетень, Олег Ільїн, Рангел Гонсалвес (Гітіс Паулаускас, 76).

Тренер: Олександр Поздєєв.