Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 5 тур

19.05.2024 - 22:30

Три з чотирьох поєдинків подарували неабияку конкуренцію.

ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Берегвідейк» (Берегово) – 6:1 (юнаки – 3:1)

Голи: Віктор Готра, 11, 28, 43; Андрій Надич, 25; Юрій Микульця, 81; Антон Станко, 90 – Степан Сігетій, 34+.

Попередження: Максим Грачов, 30; Максим Маріаш, 62 (обидва – «Лідер»).

Причиною розгромного програшу берегівців стали проблеми в їх складі (гості не змогли виставити оптимальну основу) та успішна контратакувальна гра господарів. Зокрема, слід відзначити хет-трик Віктора Готри. А загалом перевага сторожницької команди була очевидною. Звідси – такий підсумок зустрічі.

СК «Мукачево» – ФК «Перечин» – 1:0 (1:1)

Голи: Євген Ліба, 56.

Попередження: Василь Лукеча, 21 – Віталій Кузнецов, 90.

Приваблива гра, зі створеними моментами від обох команд та все ж їх нереалізацією. Зокрема, в одній із яскравих атак господарів гостей урятувала поперечина. Та все ж «Мукачево» зняло із себе дамоклів меч невезіння. Після навісу зі штрафного метрів із тридцяти Євген Ліба замкнув пас головою й таки пістя тритурової перерви приніс, нарешті, другий виграш своєму клубові.

ФК «Зірка» (Онок) – ФК «Лінці-Зірка» (Середнянська ТГ) – 3:2 (2:1)

Голи: Юрій Яцкулинець, 20; Михайло Брич, 59; Михайло Брич Ю., 85+ – Вадим Чекета, 49; Ярослав Костик, 86.

Попередження: Ярослав Свищо, 53; Владислав Бобіта, 82; Василь Брич, 90+3 – Ростислав Турецький, 15; Віталій Лісняк, 45;

Перший тайм був за господарями. І одним шансом вони скористалися. Могли закріпити успіх зі стовідсоткової нагоди, та на 45 хвилині Олександр Корпош не реалізував пенальті.

Після перерви гості вийшли згуртованішими й зрівняли рахунок. Далі господарі знову вийшли вперед. Забили б і більше, але не скористалися, зокрема, виходом сам на сам. А наприкінці зустрічі дещо «підсіли», і «Лінці-Зірка» після пропущеного м’яча тут же відігралися. Надалі представник Ужгородщини форсував події і якби трішки ще часу, то, можливо б, уникнули поразки. Та все ж мінімальна вікторія для іншої «Зірки», з Онока…

ФК «Заріччя» – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці Середнянської селищної ради) – 2:2 (1:0)

Голи: Юліан Біленець, 24; Іван Кепич, 41 – Вадим Мельник, 31; Владислав Бабков, 84.

Попередження: Євгеній Лукіяник, 3; Іван Воробканич, 41; Євген Савко, 78; – Вадим Мельник, 3; Василь Любка, 33; Владислав Бабков, 51; Станіслав Костик, 54; Андріан Мигалко, 82; Ігор Мицак, 89; Анатолій Лагоцький, 90+3.

Результативна гра із 10 попередженнями, із яких сім припало на гостей. Загалом обидві команди заслуговували взяти очки, хоч, можливо, «Заріччя» й мало більше шансів досягти успіху. Та в цілому команди діяли результативно. А справжнім героєм зустрічі став воротар «Зірки-SPAR» Анатолій Лагоцький. На 34 та на 90+3 хвилинах він парирував пенальті після ударів відповідно Генріха Мкртичяна та Євгена Давиденка. Отож зустріч завершилася бойовою нічиєю 2:2, як і минулого сезону.

Більшість ігор продемонстрували знову, що в першій лізі очікується неабияка конкуренція. Фактично жодна з команд не має достатнього запасу потужності, щоб відірватися від найближчого переслідувача. Отож шостий тур очікується не менш гарячим.