Серед аматорів України зіграно матчі 20 туру
13.05.2024 - 09:41У першій групі команди Тячівщини продовжують виступати зі змінним успіхом.
![](https://zaf.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/DSC_1007-800x534.jpg)
Зокрема, «Марамуреш» із Нижньої Апші грав на виїзді проти одноосібного лідера – команди «Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка, Львівська область). Галичани впевнено виграли 7:1 і тепер іще більше зміцнили лідерство – у їхньому активі за винятком однієї нічиєї всі перемоги. А «Марамуреш» іде пліч-о-пліч у другій частині «турнірки» разом із «Вільхівцями», яку свою домашню зустріч проти одного з лідерів «Агрона» (Тернопільська область) упевнено виграли – 2:0.
Володимир Тарасюк, ЗАФ
Залишити відповідь