Шалений гепі енд для «Миная»

11.05.2024 - 19:03

У матчі з «Ворсклою» закарпатський клуб здійнив камбек і переміг після двічі непропущеного пенальті.

Можна скільки завгодно говорити, зважаючи на турнірні розклади, що «Минай» підходив до гри з більшою мотивацією, а для «Ворскли» результат не мав такого принципового значення. Та все ж полтавці грали вдома й так само прагнули результату. Тим паче, маючи за плечима семиматчеву безвиграшну серію. Це засвідчив власне поєдинок. Щоправда, команда Желька Любеновича справді активніше почала з огляду на свої скромніші очкові здобутки. Утім, господарі усередині тайму перехопили ініціативу й першими відкрили рахунок. Навісною передачею Андрія Бацули скористався Євген Павлюк – 1:0 у матчі. Із таким рахунком колективи, зрештою, і завершили перший тайм.

Після перерви гості прагнули відігратися. Натомість пропустили вдруге. Олександр Кемкін невдало вибив м’яч у ноги Антонові Глущенку, і ворскляни подвоїли результат.

А далі була тривога й незапланований із нею перепочинок. Понад півгодини поза грою пішли на користь «Минаю». Він, уже не вперше програючи з вагомим рахунком під час матчу, зумів зібратися й цього разу вдався до камбеку. Спочатку хорошим пасом Владислава Семотюка за спину оборонцям скористався Артур Ременяк – 1:2 для гостей. А невдовзі Євген Павлюк, захищаючи свої ворота в суперництві з А.Ременяком, зрізав шкіряного у власну сітку – 2:2.

Далі почалося найцікавіше. Особливо з огляду на те, що наставники обох команд удалися до замін і прагнули в такий спосіб збільшити шанси на триочковий успіх.

Матч добігав кінця. Спочатку хмари нависли знову над «Минаєм». Дмитро Нємчанінов на другій компенсованій хвилині сфолив на Феліпе Родрігесі. Останній намагався реалізувати стандарт, але О.Кемкін зреагував. Утім, арбітр зустрічі призначив повторно удар. Справа в тому, що засигналізував арбітр на системі VAR: «кіпер» гостей зарано вийшов із лінії воріт.

Пробивати взявся той же бразилець Ф.Родрігес, однак страж минайців і вдруге майже магічно став на заваді шкіряному – удар було парирувано. Йшла вже шоста компенсована хвилина зустрічі. Та це тільки ще більше надихнуло минайців на завершальний штурм. І зрештою, удалося! Артем Челядін у своїй штрафній площі зіграв рукою. Пробивати 11-метровий узявся Вадим Вітенчук. Із хвилюваннями впорався відмінно – 3:2 за клубом із Ужгородщини! Підопічні Желька Любеновича здобули таку життєо необхідну вікторію й відчайдушно продовжують чіплятися за шанси зостатись в елітному футбольному дивізіоні країни!

УПЛ. 28 тур

«Ворскла» – «Минай» – 2:3 (0:1)

11 травня. Полтава. Стадіон «Ворскла» імені Олексія Бутовського».

Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород).

Голи: Євген Павлюк, 36; Антон Глущенко, 55 – Артур Ременяк, 68; Євген Павлюк (автогол), 79; Вадим Вітенчук, 90+11+.

Попередження: Руслан Степанюк, 28; Артем Челядін, 65; Антон Глущенко, 81; Феліпе Родрігес, 86 – Сергій Петько, 3; Євгеній Скиба, 35.

«Ворскла»: Павло Ісенко, Ілля Крупський, Ігор Пердута, Євген Павлюк, Андрій Бацула, Олександр Скляр (Артем Челядін, 57), Самбу Сіссоко, Ібрахім Кане (Віктор Корнієнко, 81), Антон Глущенко (Феліпе Родрігес, 84), Сергій Мякушко (Іван Нестеренко, 81), Руслан Степанюк.

Тренер: Сергій Долганський.

«Минай»: Олександр Кемкін, Євгеній Скиба (Владислав Семетюк, 62), Богдан Чуєв, Кирило Прокопчук, Тарас Дмитрук, Вадим Вітенчук, Сергій Петько (Дмитро Нємчанінов, 75), Артур Ременяк, Тимур Кораблін (Єгор Гунічев, 46), Денис Устименко (Кирило Попов, 90), Владислав Вакула (Сергій Корнійчук, 90).

Тренер: Желько Любенович.