Несподівана домашня поразка хустян

11.05.2024 - 18:16

У матчі з «Черніговом» було забито 6 голів.

Цей поєдинок мав принципове значення для сіверян. Адже в разі програшу вони залишали першу лігу. Тому цілком зрозумілою була активність гостей у нападі. І саме вони першими відкрили рахунок, притому на початку зустрічі.

Пасом Дмитра Мироненка скористався Павло Федосов і переграв воротаря господарів – 1:1. Тут же Назар Приходько міг зрівняти рахунок, але голкіпер «Чернігова» Денис Герасименко зреагував на удар. Утім, уже за 5 хвилин після пропущеного м’яча атака зусиллями Владислава Гарнаги, Назара Приходько та Дмитра Диянчука завершилася влучним ударом останнього – 1:1. Далеко ненудний початок продовжила 15-а хвилина. Павло Федосов зумів оформити дубль. Утім, наприкінці тайму Володимир Шевчук удало зіграв головою – 2:2.

А в другому таймі забивали тільки гості. Спочатку вихід сам на сам реалізував Джіліндо Безгубченко – 2:3. А після того, як «Чернігів» лишився в меншості у зв’язку з двома «гірчичниками» Дмитра Сахна, сіверяни в особі Владислава Школьного взяли ворота хустян учетверте. Отож доволі несподівана поразка вдома проти одного з аутсайдерів групи «В» для закарпатського представника в першій лізі – 2:4.

Перша ліга. Група «Вибування»

«Хуст» – «Чернігів» – 2:4 (2:2)

Хуст. 11 травня. Стадіон «Карпати».

Голи: Дмитро Диянчук, 8; Володимир Шевчук, 43 – Павло Федосов, 3; Джіліндо Безгубченко, 68; Владислав Школьний, 15, 74.

Арбітр: Ярослав Леськів (Львівська область).

Попередження: Денис Червінський, 31 – Дмитро Сахно, 26; Дмитро Мироненко, 40; Артур Бибік, 61.

Вилучення: Дмитро Сахно, 71 (друга жовта картка).

«Хуст»: Ігор Левченко, Богдан Павлич, Микола Цвик, Денис Червінський, Дмитро Диянчук, Володимир Шевчук, Сергій Новіков, Денис Курилець (Василь Василинець, 46), Іван Станкович (Владислав Чабан, 46), Назар Приходько (Максим Вадовський, 75), Владислав Гарнага (Владислав Борисенко, 46).

Тренер: Володимир Циткін.

«Чернігів»: Денис Герасименко, Максим Шумило, Едуард Галстян, Олексій Зенченко, Олег Осипенко, Дмитро Мироненко (Андрій Вересоцький, 85), Артур Бибік (Кирило Кривобороденко, 76), Дмитро Сахно, Віталій Ментей (Джіліндо Безгубченко, 46), Владислав Школьний (Микита Посмашний, 90), Павло Федосов (Данило Вольський, 76).

Тренер: Валерій Чорний.