«Хуст» переміг гірників

31.03.2024 - 06:41

Черговий поєдинок закарпатської команди в першій лізі видався теж результативним.

У другому турі групи команд «Вибування» восьмий колектив зустрічався з п’ятим. Звісно, після виїзної перемоги в минулому матчі підопічні Володимира Циткіна прагнули розвинути успіх.

До перерви це не вдавалося. Більше того, в одному з ігрових епізодів дуже виручив Денис Червінський, коли суперник завдавав удару в порожні ворота. Утім, гості в першому таймі таки досягли свого. Чідозі Одог влучно пробив у дальній кут. Рахунок було відкрито. До перепочинку в хустян найреальніший шанс відзначитися мав Сергій Новиков, та влучив у стійку.

На початку другого тайму гості подвоїли перевагу, реалізувавши вихід сам на сам (В’ячеслав Студенко). Утім, господарі не здалися. Невдовзі спочатку Владислав Чабан, вийшовши на заміну, здійснив у дальній кут розкішне влучання в ціль. Далі після подачі зі стандарту й помилки на виході Богдана Шухмана результативно зіграв після прострілу одного з партнерів Владислав Борисенко. Він же за кілька хвилин вивів свою команду вперед. А перемогу закріпив уже на останній хвилині матчу в доволі швидкій атаці Владислав Чабан. 4:2, і результативна та вкрай важлива перемога для хустян завдяки двом дублям.

Перша ліга. Група «В». 2 тур

«Хуст» – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 4:2

30 березня. Хуст. Стадіон «Карпати».

Голи: Владислав Чабан, 57, 90; Владислав Борисенко, 66, 69 – Чідозі Одог, 17; В’ячеслав Студенко, 52.

Арбітр: Максим Фірсов (Рівне).

Попередження: Іван Станкович, 25; Даніел Баник, 72; Денис Червінський, 89 – Ілля Юрченко, 43; Радіон Посєвкін, 45+1.

ФК «Хуст»: Ігор Левченко, Микола Сираш, Нікіта Лєднєв (Костянтин Колчін, 56), Богдан Павлич (Даніел Баник, 46), Денис Червінський, Володимир Шевчук (Дмитро Диянчук, 46), Сергій Новиков, Денис Курилець (Владислав Чабан, 46), Іван Станкович (Василь Василинець, 46), Назар Приходько, Владислав Борисенко.

Тренер: Володимир Циткін.

«Гірник-Спорт»: Богдан Шухман, Ілля Юрченко, Максим Шептицький (Микола Вороп, 82), Денис Черниш, Олександр Подрезан (Дмитро Височин, 73), Чідозі Одог, Богдан Гора, Радіон Посєвкін (Микита Дудка, 59), Данило Дмитрієв (Артем Нижник, 59), Інал Черткоєв (Максим Подейко, 73), В’ячеслав Студенко.

Тренер: Валерій Куценко.