Загасити «Зорю» не вдалося

07.03.2024 - 21:41

«Минай» поступився на виїзді луганській команді.

У 20 турі «Минай» не зумів розвинути успіх попередніх турів у поєдинку з луганською «Зорею». Досі обидва суперники набирали очки, перебували в хорошому настрої. Та гольові аргументи в поєдинку наводили тільки номінальні гості. Перевагу в першому таймі луганці втілили завдяки ударові з-поза меж штрафної Дениса Антюха. У минайців міг відзначитися Денис Устименко, та забракло влучності.

Після перерви ледь не відзначився в «Зорі» Олександр Яцик, проте після його удару м’яч на себе взяла поперечина. Далі шанс був в Артура Ременяка, однак воротар суперника контролював атаку візаві.

А на 66 хвилині в луганців відбулася заміна, яка спрацювала за 10 хвилин – результат подвоїв Бугай. Закарпатський клуб, на жаль, поступився – 0:2. Це третя перемога «Зорі» при одному виграші команди з Ужгородщини й трьох нічиїх.

Наступний поєдинок «Миная» зіграє теж на виїзді – 12 березня (у вівторок) із донецьким «Шахтарем».