Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 13 тур

08.10.2023 - 23:15

Із результатами, які вражають.

ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – ФК «Білки» – 3:4 (юнаки – 5:0)

Голи: Іван Сукунзяк, 39; Роман Шафоростов, 51, 61 – Михайло Фалес, 21; Василь Орос, 43; Рудольф Петер, 23+, 54.

Попередження: Сергій Гичка, 23; Юрій Каганець, 53; Роман Шафоростов, 65; Роберт Товт, 70; Мілан Бутрик, 90+3 – Іван Воробканич, 12; Богдан Тимченко, 31; Василь Орос, 36.

«Білки» таки спромоглися на сенсаційний результат. Виграти в одного з лідерів та ще й забити на його полі 4 м’ячі – багато чого вартує. Очевидно, що «Сокіл» недооцінив суперника. Але й гості молодці – постійно були заряджені на ворота складного суперника. Особливо успішним для команди з Хустщини був перший тайм, після якого вони вигравали 3:1. Господарі більше схаменулися після перерви, але не настільки, щоб урятувати зустріч.

ФК «Заріччя» – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 2:2 (0:1)

Голи: Іван Кепич, 36; Юрій Брич, 45 – Руслан Фомін, 20, 73.

Попередження: Назар Войцеховський, 78 («Зірка-SPAR»).

Незважаючи на те, що це була одна з центральних ігор туру, вийшла цілком коректна, але без того доволі цікава зустріч. Гості першими відкрили рахунок, але господарі ще до перерви зуміли вийти вперед. У другому таймі вже команда з Лінців зрівняла рахунок. «Заріччя» знову могло вийти вперед, але на 78 хвилині Михайло Батрин не реалізував пенальті. Загалом бойове протистояння з результативною нічиєю.

ФК «Перечин» – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 4:0 (1:1)

Голи: Микола Іванко, 41, 60+; Вадим Чекета, 78; Анатолій Пеняк, 85.

Попередження: Дмитро Штефаняк, 90+ – Роман Лапчак, 19; Юрй Микульця, 54; Сергій Хом’як, 60; Андрій Шовш, 62.

Чи то «Лідер» недооцінив можливості господарів, чи то «Перечину» набридло програвати, але основний аутсайдер виграв у свого сусіда по турнірній таблиці несподівано з розгромним рахунком. Особливо потужно команда містян діяв у другому таймі, коли відзначився трьома голами. А стартовий забитий м’яч наприкінці першого відрізку гри тільки додав упевненості переможцю поєдинку.

ФК «Вишково» – ФК «Мукачево» – 1:1 (2:2)

Голи: Петро Продан, 90+1 – Микола Шелельо, 34.

Попередження: не було.

Вийшла цілком коректна та безкомпромісна гра. Мукачівці в першому таймі відкрили рахунок і доволі довго все тримали під контролем. Та все ж наприкінці зустрічі дещо розслабилися, чим і скористалися господарі. «Вишково» зуміло уникнути поразки вже у компенсований арбітром час. Та здається, обидві команди мають бути задоволені: мукачівці достроково й доволі впевнено стали чемпіонами першості (хоч тут і «Сокіл» дещо постарався), а «Вишково» усе ж не програло лідерові.

***

Тур подарував несподівані результати й достроково назвав трійку призерів. Слід відзначити й перший (і до того ж яскравий виграш перечинців).