Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 12 тур. Таки не все фаворитам

01.10.2023 - 23:05

Чергові матчі в першій лізі пройшли під знаком господарів… але не всі.

ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Перечин» – 5:1 (юнаки – 3:1)

Голи: Віталій Лучин, 18; Руслан Фомін, 38, 69; Олександр Гудинець, 51, 66 – Анатолій Пеняк, 59.

Попередження: Ігор Мицак, 11; Влад Бабков, 14; Деян Пеца, 79 (усі – «Зірка-SPAR»).

Як і очікувалося, «Зірка» довела свою перевагу в матчі як фаворит. Уже до перерви команда Олександра Пеци вирішила своє завдання. А в другому таймі тільки закріпила результат. Утім, і гості не опустили рук. І хай гол престижу, та все ж до свого активу внесли.

ФК «Білки» – ФК «Заріччя» – 3:1 (0:4)

Голи: Михайло Фалес, 71; Рудольф Петер, 80; Адріан Мігалко, 83 – Михайло Брич, 21.

Попередження: Адріан Мігалко, 21; Михайло Деяк, 41; Станіслав Кохан, 87 – Євген Давиденко, 10.

Іршавське дербі вдалося. Першими в матчі відкрили рахунок гості. І дуже довго його тримали. Настільки довго, що зарано повірили в успіх. Як наслідок, у другій половині другого тайму за 13 хвилин пропустили три м’ячі. На жаль, розбалансували команду гостей і зроблені заміни. Отож у «Білок» – вольова перемога.

ФК «Вишково» – ФК «Сокіл» (Холмівська ТГ) – 1:1 (0:0)

Голи: Сергій-Степан Демедюк, 83 – Іван Скунзяк, 53+.

Попередження: Михайло Попович, 66 – Іван Скунзяк, 42; Роман Шафоростов, 57.

Вилучення: Представник клубу ФК «Вишково», 77 (за вживання непристойних та образливих слів на адресу арбітра) – Богдан Дзямко, 87 (за позбавлення суперника очевидної гольової можливості).

Перший тайм був за «Соколом». Гості створили три моменти але не реалізували. Щоправда, один раз м’яч таки побував у воротах, та арбітр його не зарахував через положення поза грою.

Після перерви колектив із Кінчеша зумів вийти вперед завдяки пенальті, але далі збавив оберти. Цим і скористалися господарі наприкінці зустрічі. В одній з атак удалося замкнути передачу головою. Отож – 1:1.

ФК «Мукачево» – ФК «Лідер» (Сторожниця) – 5:0 (2:0)

Голи: Микола Шелельо, 27, 40, 48; Вадим Мельник, 30; Михайло Калій, 42.

Попередження: Сергій Бобик, 66; Віктор Балаж, 80 – Максим Грачов, 45; Андрій Надич, 77.

Мукачівці прогнозовано виграли в «Лідера». Дався взнаки клас виконавців. До того ж команда з міста над Латорицею на всіх парах мчить до «золота» першості, а отже, практично в кожному матчі сконцентровано підходить до будь-якого суперника, аби не припуститися осічки.

Таки не все в цьому турі дісталося фаворитам. У результаті стався відрив між поточними призерами. І багато що може вирішитися вже в наступному турі.