Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 11 тур

24.09.2023 - 22:13

І в першій лізі сьогоднішні поєдинки вийшли безкомпромісними.

ФК «Заріччя» – ФК «Вишково» – 4:3 (юнаки – 1:1)

Голи: Іван Кепич, 30, 54; Михайло Батрин, – 74+, 88+ – Тарас Борсук, 14; Валерій Цуперяк, 17, 64.

Попередження: Олександр Совтан, 74; Євген Давиденко, 90+1 – Михайло Томишин, 51; Степан-Сергій Демедюк, 56.

… Два пенальті, три дублі, загалом результативна зустріч і вольова перемога господарів. Саме таким насамперед запам’ятається цей поєдинок.

Перша половина першого тайму була за гостями. Вони влаштували «Заріччю» холодний душ уже на 17 хв. – 0:2. Та господарі зуміли переламати хід поєдинку. Ще до перепочинку скоротили відставання в рахунку. Невдовзі після перерви встановили паритет. А за 10 хвилин «Вишково» знову вийшло вперед. І лише наприкінці матчу два реалізовані 11-метрові принесли виграш таки одному з лідерів.

ФК «Перечин» – ФК «Білки» – 0:1 (10:0)

Голи: Андрій Зовдун, 62.

Попередження: Іван Бучок, 31 – Андрій Зовдун, 35; Вадим Стеблей, 65.

Прогнозовано, фаворит підтвердив своє реноме. Так само очікувано гра вийшла безкомпромісною. Усе вирішив гол у середині другого тайму. Перечинцям поки не вистачає психологічної стійкості, щоб здобути першу в першості перемогу.

ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Зірка SPAR» (Лінці) – 2:1 (0:6)

Голи: Максим Грачов, 46; Юрій Костик, 85 – Олександр Гузинець, 7+.

Попередження: Максим Маріаш, 9; Олександр Гапак, 45; Роман Лапчак, 58; Юрій Костик, 67; Максим Грачов, 75.

Вийшло цікаве дербі Ужгородського району. Гості досить швидко відкрили рахунок за допомогою пенальті. Із цим і пішли перепочити. А в другому таймі господарі зуміли переламати хід поєдинку. Тільки почався другий тайм, зрівняли рахунок, а незадовго до фінального свистка «спрацювала» заміна. «Лідер» дихає в спину середнякам.

ФК «Сокіл» (Холмівська ТГ) – ФК «Мукачево» – 0:1 (2:0)

Голи: Сергій Кундрик, 49.

Попередження: Сергій Гичка, 38; Роберт Товт, 53; Іван Корпош, 72 – Сергій Кундрик, 51;Михайло Хміль, 90+2.

Вилучення: Сергій Гичка, 78 (друге попередження).

Центральна гра туру виправдала свої сподівання, хоч і не була особливо результативною. Команди розуміли ціну матчу лідерів, тому уважно діяли в захисті. І все ж на початку другого тайму гостям удалося організувати атаку, яка, виявилося, принесла перемогу.

Тур вийшов «барвистим». Маємо одноосібного лідера, вольові перемоги та в цілому безкомпромісні матчі…