Дамоклів меч перемоги

23.09.2023 - 19:31

Він усе ще висить над командою Володимира Шарана.

«Минай» поки не може перемогти в нинішньому сезоні. Ось і у 8 турі на виїзді в матчі з «Поліссям» (Житомир) закарпатці першими відкрили рахунок. Гол до свого активу записав Єгор Твердохліб. До перерви господарі мали нагоди відначитися. Особливо з 11-метрового. Та пенальті в роздягальню Василю Грицуку завадив реалізувати Олександр Бандура. «Минай» став переможцем першого тайму.

А після перерви господарі здобули вольову вікторію. Наш «кіпер» не зміг завадити влучному ударові Артема Смолякова в середині тайму, а наприкінці зустрічі Еміль Мустафаєв відзначився після атаки із серії рикошетів.

Були шанси забити й у закарпатців. Однак Денис Бойко в «рамці» не підвів, зокрема коли з гострого кута пробивав Тарас Дмитрук. Отож прикра поразка команди з Ужгородщини – 1:2.