«Минай» зіграв на виїзді внічию з «Олександрією»

16.09.2023 - 22:46

Закарпатці не змогли втримати перемогу.

У 7 турі УПЛ «Минай» мав виїзний поєдинок з «Олександрією». Гра прогнозовано складалася для команд непросто. До перерви зусилля колективів не принесли успіху – 0:0.

У другому таймі гості першими відкрили рахунок. Подачу з кутового замкнув головою нападник Єгор Гунічев. 0:1 на табло. Утім, утримати перемогу минайці не змогли. Господарі невдовзі отримали право на пенальті. Артем Кулаковський переграв Олександра Бандуру – 1:1.

Кінцівку матчу більше атакували олександрійці. Навіть влучили в поперечину після виконання штрафного-подачі й відзначилися в іншому епізоді вже на сьомій доданій хвилині. Та арбітр гол не зарахував. Закарпатський клуб не виграв, але й не програв. 1:1.