«Минай» виїзним матчем стартував у прем’єр-лізі

31.07.2023 - 11:21

Гостей екзаменувало «Динамо».

Перший тайм розпочався за неочікуваним сценарієм. Динамівці помилилися в захисті, вибиваючи м’яч. Першим біля шкіряного опинився Вітенчук. І не маючи опіки, із-за меж штрафної площі пробив настільки потужно, що застав зненацька Георгія Бущана. Утім, ще до перерви кияни відігралися. Дублем відзначився Владислав Ванат, удало діючи на завершальній стадії атак господарів. Одразу після цього динамівці лишилися в меншості через грубу гру Миколи Попова проти Володимира Одарюка. А загалом 1:2 для «Миная».

Після перерви склади вирівнялися: за межами штрафної площі на цілу червону Олександр Бандура атакував не за правилами Андрія Ярмоленка.

Та гості не склали руки. Шанси відзначитися (притому неабиякі!) були в Олега Вишневського, Сергій Панасенка, Міхаіла Гечева (зокрема останній не реалізував вихід сам на сам). Натомість іще двічі забили кияни – Віталій Буяльський реалізував пенальті, а Олександр Караваєв результативно зіграв на добиванні. Утім, як зазначив після матчу Володимир Шаран, закарпатці братимуть очки в інших зустрічах. І як показала стартова гра, підстави так вважати є.

УПЛ. 1 тур.

30 липня. Київ. Стадіон «Динамо» імені Лобановського.

«Динамо» – «Минай» – 4:1

Голи: Владислав Ванат, 27, 30; Віталій Буяльський, 87+; Олександр Караваєв, 90+4 – Вадим Вітенчук, 4.

Арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Попередження: Володимир Бражко, 90 – Вітенчук 45+1, Панасенко 46, Кравчук 54

Вилучення: Микола Попов, 31 – Олександр Бандура, 56.

«Динамо»: Георгій Бущан, Владислав Дубінчак, Крістіан Біловар, Денис Попов, Олександр Тимчик, Сергій Сидорчук, (Володимир Бражко 82), Микола Шапаренко (Володимир Шепелєв, 82), Владислав Кабаєв (Олександр Сирота 34), Віталій Буяльський, Андрій Ярмоленко (Олександр Караваєв 76), Владислав Ванат (Беніто, 76).

«Минай»: Олександр Бандура, Тарас Дмитрук (Ілля Ольховий, 59), Ігор Солдат (Артур Ременяк 67), Дмитро Нємчанінов, Вадим Вітенчук, Юрій Кравчук, Андрій Ралюченко (Валерій Рогозинський, 46), Андрій Булеза (Сергій Панасенко, 46), Володимир Одарюк (Міхаіл Гечев, 72), Єгор Твердохліб, Олег Вишневський.