Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 7 тур. Як і у вищій лізі, тон задавали господарі та гості

26.06.2023 - 06:56

Краще матчі складалися для команд, які виступали вдома. Утім, таки не всюди.

№25. ФК «Заріччя» – ФК «Лідер (Сторожниця) – 6:2 (1:1)

Голи: Іван Кепич, 9; Ігор Мицак, 13+; 61+; 73+; Михайло Батрин, 78 – Сергій Хом’як, 5; Михайло Новак, 39 (автогол); Андрій Шовш, 86.

Попередження: Юрій Цібеленко, 54 – Юрій Костик, 37; Михайло Новак, 73.

Швидкий гол суперника зовсім не збентежив господарів. Навпаки став холодним душем і зарядив на атакувальні дії. Тому «Заріччя» не просто швидко відігралося, а й вийшло вперед. Наприкінці ж тайму закріпило успіх завдяки автоголу суперника.

Після перепочинку підопічні Василя Симканича продовжили забивати, зокрема реалізовуючи пенальті. Гості наприкінці зустрічі теж зуміли вразити ворота суперника. Та все ж «на виході» – переконливий виграш господарів.

№26. ФК «Сокіл» (Холмківська ТГ) – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 3:2 (6:0)

Голи: Едуард Готра, 15+; Богдан Будз, 82; Томаш Надь, 87 – Олександр Гузинець, 17; Любомир Вербовські, 51.

Попередження: Ігор Сугоняк, 40; Роберт Товт, 53; Мілан Бутрик, 91; Богдан Дзямко, 91 – Євген Обдирко, 73; Любомир Вербовські, 81.

Кінчеш став місцем проведення центрального матчу в першій лізі і серед юнаків, і серед дорослих. Саме тут спочатку зійшлися лідери серед колективів дублерів, які суперничали за перше місце, а потім і уже старші з’ясовували долю другого та третього місць.

У зустрічі юні з розгромним рахунком доволі несподівано перемогли соколята. Щоправда, принаймні частково таку поразку «Зірки» пояснює відсутність у їх складі (із різних причин) 4–5 гравців «основи».

Куди гостріше відбувався перебіг зустрічі в матчі дорослих. В обидвох таймах команди діяли на зустрічних курсах. За великим рахунком комусь віддати перевагу було важко.

Спочатку в господарів з позначки відзначився Едуард Готра – 1:0. Але тут же перша відповідь суперника, і Олександр Гузинець установлює 1:1. Невдовзі за «Зірку» міг відзначитися Любомир Вербовські, та удар низом – повз ворота.

На початку другого тайму гості після влучного удару того ж Вербовські вийшли вперед. Тривалий час рахунок лишався незмінним. Господарі прагнули зламати хід поєдинку завдяки атакам, а гості розраховували більше на контратакувальні дії. Відзначитися могли і одні, і інші. Зрештою далися взнаки результативні заміни в «Сокола». У результаті багатоходівки спочатку Богдан Будз зрівняв рахунок, а за 5 хвилин дальній навіс у воротарську з правого флангу замкнув Томаш Надь. У команди з Лінців часу відігратися практично не лишалося. Отож вольова перемога колективу з Кінчеша, який представляє Холмківську ТГ.

№27. ФК «Вишково» – ФК «Білки» – 2:1 (8:1)

Голи: Дмитро Жуков, 29; Михайло Попович, 56+ – Василь Орос, 58.

Попередження: Крістіан Петрич, 11; Тарас Борсук, 67; Олександр Солома, 71 – Іван Воробканич, 67.

Вилучення: Ярослав Гайович, 67 (за агресивну поведінку) – Омелян, Скляр, 67 (за агресивну поведінку).

Гра мала свої пікові точки. І це було пов’язано не тільки із забитими м’ячами. У першому таймі уважніше діяли господарі. Вони зуміли відзначитися голом і залишити свої ворота сухими.

Відразу після перерви команди обмінялися голами. Отож вишківці продовжували вести. А на 67 хвилині стався неприємний епізод із відповідними наслідками. Зокрема, як зазначено в рапорті суддів, «уболівальники ФК «Вишково» вибігли на поле та вдарили гравця команди ФК «Білки». Крім того, арбітр зустрічі показав футболістам обох команд по «гірчичнику» та червоній картці.

Надалі гру вдалося заспокоїти, вона продовжилася. Команди почали діяти в меншості, простору побільшало, та на результаті це не відобразилося. Отож мінімальний виграш господарів.

№28. ФК «Перечин» – ФК «Мукачево» – 0:6 (1:4)

Голи: Вадим Мельник, 3; Сергій Кундрик, 31; Євген Машіка, 52; Володимир Бабич, 86, 87, 90.

Попередження: Артур Рогач, 80 – Артур Шепа, 75.

Швидкий гол, відсутність досвіду в протистоянні з добре вкомплектованими командами, розслаблення наприкінці зустрічі стали наслідками кінцевого результату. Мукачівці вперше за три матчі не пропустили, а перечинці вперше програли з розгромним рахунком.

Тур запам’ятався подальшою переможною ходою мукачівців, дербі лідерів («Сокола» та «Зірки»). І відзначимо «Заріччя», котре завдяки домашній звитязі пробилося до трійки лідерів.