Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 6 тур

Першолігівці хоч і нижчі за класом від вищолігівців, але в інтризі від основного дивізіону не відставали.

№21. ФК «Білки» – ФК «Сокіл» (Холміквська ТГ) – 0:2 (юнаки – 1:5)

Голи: Михайло Міговк, 10; Едуард Готра, 32+.

Попередження: Андрій Зовдун, 4 – Владислав Сердюк, 37;Едуард Готра, 57; Іван Корпош, 58.

Вилучення: Андрій Зовдун, 90 (друге попередження).

Швидкий гол дав можливість гостям почуватися впевнено. До перерви вони відзначилися ще одним голом. А в другому таймі контролюючи перебіг поєдинку, «Сокіл» не дав «Білкам» «політати» вище себе.

Загалом команди обмінювалися хорошими атаками, приблизно рівною була гра, але з реалізацією більше пощастило футболістам із Холмківської територіальної громади.

№22. ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – ФК «Заріччя» – 1:1 (3:1)

Голи: Олександр Гузинець, 79 – Олександр Зан, 15.

Попередження: Юрій Коштура, 73; Дмитро Ганич, 76 – Євген Давиденко, 44; Ігор Мацак, 55.

Команди не так давно зустрічалися в Кубку. Гра тоді була валідольною. Напруженою виявилася й ця. І як минулого разу, ніхто не хотів поступатися. А в результаті команди відзначилися в різних таймах та підписали мирну угоду.

№23. ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Перечин» – 2:0 (3:1)

Голи: Максим Грачов, 52; Сергій Хомяк, 64.

Попередження: Владислав Рилець, 82; Андрій Шовт, 88; Андрій Надич, 89 – Юрій Скубенич, 15; Юрій Мешко, 48; Валентин Цмур, 87; Арсен Вогар, 89.

Зустрічалися дві команди приблизно одного класу. Десь більше м’ячем володіли господарі. У них краще склалося й із реалізацією. І якщо Степан Савко на 19 хвилині не реалізував пенальті, до в другому таймі «Лідер» зумів награти на переможний результат.

№24. ФК «Мукачево» – ФК «Вишково» – 3:1 (2:2)

Голи: Михайло Хміль, 34; Вадим Мельник, 41; Микола Шелельо, 72 – Михайло Попович, 90.

Попередження: не було.

Господарі більше створювали моментів, тому закономірно перемогли. Рахунок міг бути й розгромним, проте мукачівці не реалізували два виходи один на один, а одного разу гостей підстрахувала поперечина. Утім, переконливий рахунок 3:0 зберігався майже до фінального свистка. Та «Вишково» таки відзначилося голом престижу завдяки призначеному арбітром пенальті.

У турі господарі здобули тільки два виграші. Це тільки підкреслює, наскільки «градусним» видався тур. Лідери продовжили набирати очки. Отож інтрига вгорі зберігається. Хоч мукачівці й надалі єдині, хто має стовідсотковий результат та ще й гру в запасі. Гаряче й унизу, адже поки важко назвати безнадійного аутсайдера.