Огляд матчів. Першість області. Перша ліга. 5 тур. На вершині – двовладдя

11.06.2023 - 22:10

У зустрічах тон задавали і господарі, і гості.

№17. ФК «Перечин» – ФК «Зірка-SPAR» (Лінці) – 0:0 (юнаки – 0:1)

Попередження: Юрій Мешко, 31; Владислав Риган, 54 – Юрій Коштура, 57; Олександр Гузинець, 80; Анатолій Лукачина, 89.

Суперники продемонстрували гідну один одного гру. Ближчими до перемоги були господарі, але для реалізації створеного не вистачило майстерності. Не змогла відзначитися й «Зірка». Отож закономірні 0:0.

№18. ФК «Заріччя» – ФК «Білки» – 5:0 (0:4)

Голи: Юрій Брич, 6, 78; Юрій Цібеленко, 21, 84; Віталій Лучин, 22.

Попередження: Ерік Химинець, 36; Іван Кепич, 48 – Андрій Зовдун, 13; Богдан Колодка, 17; Богдан Тимченко, 34; Михайло Деяк, 58.

Вилучення: Богдан Колодка (друге попередження).

«Заріччя» змогло нав’язати суперникові свою гру. Посприяв цьому і швидкий гол. Помилки в середині другого тайму призвели до взяття воріт «Білок» іще двічі.

Рахунок добряче тиснув на гостей, і в другому таймі вони пропустили ще двічі. Гра в меншості також психологічно позначилася на діях гостей.

№19. ФК «Сокіл» (Холмівська ТГ) – ФК «Вишково» – 2:1 (2:3)

Голи: Валентин Павлик, 8; Едуард Готра, 84 – Тарас Борсук, 38.

Попередження: Роберт Товт, 33; В’ячеслав Пінковський, 54 – Ігор Агапітов, 75.

У матчі можна було спостерігати доволі рівну гру. Господарі першими відкрили рахунок, однак гості ще до перерви встигли відзначитися. 1:1.

У другому таймі вишківці мали моменти, щоб забити ще. Одного разу м’яч влучив навіть у бокову стійку. Утім, прогалинами в обороні суперника гості не змогли скористатися. Натомість наприкінці зустрічі самі припустилися прикрої помилки в захисті. Вона коштувала більш логічного нічийного результату.

№20. ФК «Лідер» (Сторожниця) – ФК «Мукачево» – 2:5 (1:2)

Голи: Степан Савко, 22; Антон Савко, 87 – Юрій Стець, 6; Євген Машіка, 60; Михайло Хміль, 78; Вадим Мельник, 84; Микола Шелельо, 90+2.

Попередження: Андрій Надич, 55 – Марко Зубов, 32.

До перерви була рівна гра. Як наслідок, команди обмінялися голами. Щоправда, на перебіг зустрічі в першому таймі вплинула й повітряна тривога.

У другому відрізку гри перші хвилин 15 краще діяв «Лідер», та коли пропустив, надалі ініціативу перехопило «Мукачево». У нього більше виявилося й фізичних сил. Кінцівка ж поєдинку виявилася напрочуд гольовою, адже 14 хвилин двобою включно з компенсованим арбітром часом було забито 4 м’ячі.

5 тур зберіг двовладдя на вершині турнірної таблиці. Щоправда, у мукачівців усе ще гра в запасі. Разом із ними та «Соколом» «Зірка» і «Заріччя» теж поєдинки виграли, отож у чільному квартеті – поки без змін.