МФА U-15 – у півфіналі Кубка ДЮФЛУ

04.06.2023 - 22:13

3 червня на базі МФА у Дерцені відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка ДЮФЛУ між командами МФА U-15 (Мукачево) – «Верес» (Рівне).

Перший матч у Рівному завершився перемогою господарів з рахунком 1:0, тож підопічним Олексія Позднякова та Олександра Дністрянського слід було перемагати мінімум 2:0, щоб пройти однолітків «Вереса».

З перших хвилин мукачівці продемонстрували, що є над вмотивовані і одразу почали домінувати на рідному полі. Правда, до голу справа дійшла аж на 22-й хвилині гри – з правого флангу Богдан Лимар виконав навісну передачу, а Вадим Домантович опинився в потрібному місці й головою влучно замикає – 1:0.

Ще через 7 хвилин господарі заробили штрафний удар біля правого кута карного майданчика гостей. Борис Смолярчук філігранно навісив прямісінько на ногу Денису Чосі, а той в дотик потужно пробив – мяч рекощетом від ноги захисника влетів у сітку воріт рівненської команди – 2:0.

Стартові хвилини другого тайму гості намагалися переломити хід зустрічі, створили кілька загрозливих атак біля володінь Максима Завадовського, однак, красень-гол від Івана Прими на 46-й хвилині матчу розставив всі крапки над «і». Потужним ударом мяч від поперечини воріт влучив в спину голкіпера «Вереса» й закотився в сітку воріт суперника – 3:0.

Довершив перемогу МФА все той же Денис Чоха, який, отримавши передачу від Шаміля Айдарова, в оточенні кількох гравців суперника, зумів у вірватися в карний майданчика «Вереса» й пробив у дальній кут воріт – 4:0.

Тож яскрава перемога й МФА U-15 виходить до півфіналу Кубка ДЮФЛУ. Вітаємо тренерський штаб та команду з перемогою та виходом до 1/2 фіналу Кубка.