«Минай» здобув у Рівному нічию

22.04.2023 - 21:34

Команда з Ужгородщини в другому матчі поспіль зі здобутком.

У Рівному зійшлися колективи, для яких основне завдання в цьому сезоні – залишитися в УПЛ. Отож і принциповість гри була очевидною. Незважаючи на те, що підопічні Юрія Вірта діяли за підтримки рідних трибун, минайці в поєдинку почувалися впевнено. Отож нічийним став рахунок, зокрема, до перерви.

У другому таймі суперники все ж реалізували по одному створеному моменту. Спочатку в господарів Андрій Блізніченко відзначився на добиванні. Та гості відповіли результативно буквально за 5 хвилин: Михайло Гечев опинився без опіки на правому фланзі й, заволодівши м’ячем, прострілив на дальню стійку. На передачу відгукнувся Єгор Твердохліб – 1:1.

У подальшому команди переважно намагалися не ризикувати й завершили зустріч нічиєю. Таким чином, і «Верес», і особливо «Минай» зробили ще один крок для того, щоб залишитися в УПЛ.