«Минай» «закривбасив»!

14.04.2023 - 21:09

Команда з Ужгородщини здобула архіважливу перемогу в УПЛ.

У 21 турі минайці вдома приймали «Кривбас». Криворізьці вперше грали проти команди з Ужгородщини, але з твердим бажанням перемогти. Адже колектив Юрія Вернидуба претендує на зону єврокубків. Очки не менше потрібні були й підопічним Володимира Шарана, оскільки внизу турнірної таблиці доволі тісно, і чергова осічка може коштувати дорого.

Насамперед рішуче на матч налаштувався саме закарпатський клуб. Як наслідок – дуже швидко відкрив рахунок. Була тільки четверта хвилина зустрічі, а Олег Вишневський скористався пасом Ігоря Гончара й переграв воротаря суперника – 1:0.

Напівмоменти створювали й гості, та до перерви перемога минайців. Загалом у першому таймі закарпатська команда діяла дуже добре, ось тільки засмутила травма Назарія Воробчака, якого винесли з поля на ношах.

У другому таймі «Кривбас» намагався врятувати матч, але господарі цього не дозволили. У підсумку в доволі безкомпромісному поєдинку «Минай» здобув архіважливу перемогу й одразу перемістився на десяту позицію.